Ämblikmees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kidd » 05. Märts 2008, 22:31

Hea film tõepoolest, kui ainult Parkerist selline toss poleks tehtud, kogu aeg "pillib" nagu eit oma olemise ja eneseleidmise üle....masendav, teises osas läheb veel hullemaks.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas siilupart » 07. Märts 2008, 21:56

Mulle meeldis küll see film ka väga-väga, aga teist korda seda ma küll niipea ei vaataks. Näitleja oleks pidanud tegelt keegi teine olema. See ei sobi Tobey Maguire taolisele poisikesele mängimiseks olev roll mida ta mängis. Seda oli näha, et ta ei võta seda kuidagi tõsiselt et inimestele pisutki uskumust luua sellest igapäevasest kurjast maailmas ja tema nagu superkangelane tuleb appi abivajavatele inimestele. Liiga ebaleva olemisega. Kolmandat ma pole veel näinud, ehk on seal Tobey oma rolli sisse elanud. Aga film on film. Ei tea kuidas ma ise näitleksin, kui võimalus oleks, võibolla mitte nii paljutki :D :D :pööritus:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas LauraOlen » 08. Märts 2008, 02:22

Ega mullegi väga see näitleja ei meeldinud alguses, aga mida rohkem ma neid klippe või kohti filmist üle vaatan, seda enam hakkab ta mulle sümpaatsem tunduma. ;-)
Ega ta pole päris Johnny Depp või mõne naise nn. Brad Pitt, aga otseselt kole pole ka.
Kolmandat tahaks väga näha.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuni 2009, 18:12

Mis teema nende luukereks muutumisega on? Vaatasin mingi kolmandat korda hiljuti ja ei saa ikka pihta, mis teema tollega oli. Kui Goblin viskab rõdule mingid granaadid ja osad inimesed muutuvad luukereks. Weird...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Gang-pae » 04. Juuni 2009, 18:26

Forza kirjutas:Mis teema nende luukereks muutumisega on? Vaatasin mingi kolmandat korda hiljuti ja ei saa ikka pihta, mis teema tollega oli. Kui Goblin viskab rõdule mingid granaadid ja osad inimesed muutuvad luukereks. Weird...


Ei või olla. Sama siin.
Telekas alles jooksis ja sattusin selle koha peale ning kergelt WTF moment tekkis. Miks ta Spider-mani peal neid granaate ei kasutanud? Rohkem cool but useless asjandus.
Ega see filme eriti hea ei olnud. Teine osa läks kuidagi premini peale.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Ronet » 14. Aprill 2010, 04:08

Rewatch. Ei kujutaks Aunt May ja J. Jonah Jamesoni rollides kedagi teist ette. Loodan, et JK Simmons jätkab ka franchise rebuudis. Tõstan ühe punkti võrra hinnet. - 9/10
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Kickflick » 14. Aprill 2010, 13:25

Super film, kui seda kunagi kinos nägin, olin ülimalt vaimustuses. Tõeliselt head näitlejad, actionit jagub ja ka inimtundeid, armastust ja huumorit. Minu arust on selles filmis küll kõik perfektne, Maguire sobib täielikult Peter Parkerit kehastama jne. Täiesti arusaamatu, miks on vaja teha sellele rebooti.
10/10.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist

cron