Bohemian Rhapsody

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Bohemian Rhapsody

PostitusPostitas Soprano » 19. Mai 2018, 01:29

Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody (2018)

"Bohemian Rhapsody" toob meieni - nagu pealkiri reedab - loo legendaarsest ansamblist Queen, nende muusikast ja nende veelgi legendaarsemast juhtfiguurist Freddie Mercuryst (Rami Malek), kes purustas igal sammul stereotüüpe ning üldisi tavasid teel meie planeedi kõigi aegade üheks suurimaks meelelahutajaks.

Film toob meieni selle, kuidas bänd meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, põhjuseks nende ikoonilised laulud ja revolutsiooniline kõla. Selle kõik ähvardab hävitada Mercury kontrollimatu elustiil, kuid pealtnäha ületamatud raskused suudetakse ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi.

Queen ja iseäranis Mercury inspireerivad kuni tänase päevani miljoneid autsaidereid, unistajaid ja muusikasõpru üle kogu maailma.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin

9/10

PostitusPostitas Kickflick » 05. November 2018, 19:23

Kuna Queeni muusika voolab mu soontes varajasest lapsepõlvest, suutis film mulle väga emotsionaalse elamuse pakkuda, mille eest olen tänulik, pigistades silma kinni Rami Maleki peaaegu olematust sarnasusest Freddie Mercuryga ja et ka laulmine oli lip sync'itud, samas kui näosaate andekaimad tegelased suudavad nädala ajaga õppida kopeerima identselt kellegi hääle. Brian May ja John Deacon'i olid see-eest väga ehedad. Queeni originaalmuusika kõlas Scape saalis muidugi võrratult. Live Aid'i seadmine filmi tipphetkeks oli väga hea idee. Ei tekitanud tunnet, nagu kerjataks vaatajalt pisaraid. Sümpaatne oli ka see, et film ei püüdnud välja uurida, kellega Freddie Mercury erinevatel perioodidel voodit jagas, vaid tõstis esile Queeni erilisuse ja tähtsuse muusikaajaloos.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa

Re: Bohemian Rhapsody

PostitusPostitas Rasmus » 10. November 2018, 15:34

Ma pole ennast kunagi nii geilt tundnud, kui pärast selle filmi vaatamist.

Malek oli alguses natuke võõrastav, aga mida aeg edasi, seda sügavamale rolli ta kadus, kuni lõpuks Live Aidi lavale astuski juba Freddie Mercury, mitte Rami Malek.

Roger Taylor oli haaaaaawt.

Nutsin nagu väike plika sooneutraalne indiviid.

Stseen kliiniku koridoris (eeoo) on filmiajalugu.

Queeni muusikal on lõpuks tähendus.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

Mine Filmid

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist