Hotell Artemis

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hotell Artemis

PostitusPostitas JazZ- » 16. Mai 2018, 22:23

Hotell Artemis
Hotel Artemis (2018)

Enneolematult võimsa märulipõneviku "Hotell Artemis" tegevus toimub lähitulevikus korratustest haaratud Los Angeleses. Jodie Foster mängib meditsiiniõde, kes peab kurjategijatele mõeldud haiglat, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

5.5/10

PostitusPostitas Ralf » 12. Oktoober 2018, 03:03

Toekam ja huvitavam film kui nt "Terminal" Margot Robbiega, mille eesmärgist ma üldse aru ei saanud.
"Hotel Artemis" kokkuvõttes jäi ikkagi sisutühjaks, aga õnneks väärt karakternäitlejad ja mõjuv kunstnikutöö hoidsid filmil elu sees, nii et päris maha ei kannaks. Kahju, et Jodie Fosterit enam filmides sageli näha ei saa, sest ta tõestab siin, kui inimlikeks ja soojadeks ta oskab oma tegelased mängida. Ta on meeletult ilmekas. Saan aru, miks söakalt näidati detailplaanis ta nägu paaris stseenis, kui tema tegelase minevikku süveneti, Jonathan Demme kasutas "The Silence of the Lambsis" täpselt sama lahendust kaameraga. Kõige rohkem intrigeeriski mind "Hotel Artemises" tema hingevalu, kahjuks see osa loost oli pigem perifeerne.
Jeff Goldblum osutus ka meeldivaks üllatuseks, ma ei teadnud või olin unustanud, et ta siin nägu näitab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hotell Artemis

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Märts 2019, 22:49

Oh sa poiss. Treiler tekitas filmi vastu huvi, aga film ise oli pettumus. Ootasin millal läbi saab. Enda lemmikuteks osutusid Sterling K. Brown ja (üllatuslikult) Sofia Boutella. Näitlejate valik jättis soovida, osad sobisid, osad mitte. Zachary Quinto mulle meeldib, aga ta ei sobinud sellesse rolli üldse. Jenny Slate ei meeldinud. Charlie Dayst parem ei räägigi. Jube.

3/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist

cron