Deadpool 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Deadpool 2

PostitusPostitas JazZ- » 04. Aprill 2018, 19:23

Deadpool 2
Deadpool 2 (2018)

2016. aastal said maailma kinosõbrad tuttavaks Marveli universumi kõige omapärasema antikangelasega. Selleks on endine eriväelane ja palgasõdur Wade Wilson (Ryan Reynolds), kellest äärmuslike ja ta välimust pöördumatult moonutanud eksperimentide tagajärjel sai surma külvav ja kontrollimatult teravmeelitsev üliinimene Deadpool. Nüüd on Deadpool tagasi!

Olles hädavaevu üle elanud sõraliste eluohtliku rünnaku, asub moonutatud välimusega sööklakokk (Wade Wilson) täitma oma unistust saada Ebbingi kuumimaks baarmaniks, õppides samas elama ilma maitsmismeeleta. Selleks, et oma ellu uuesti vürtsi saada, peab Wade võitlema ninjade, yakuza kõrilõikajate ning seksuaalselt aktiivse koertekarjaga, rännates mööda maailma, avastamaks perekonna, sõpruse ja maitse tähtsus - ning teenimaks välja oma kohvitassil seisev tiitel "Maailma parim armastaja".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Deadpool 2

PostitusPostitas Kadii » 22. Mai 2018, 11:41

Noh, kus kõik vaimustunud foorumlased on?

Ma võin kohe ette hoiatada, et ma tulin virisema.
Et kaks korda sama asjaga lööma tulla ei tööta ikka.
Spoiler :
Kuigi iroonilisel kombel ma naersin kõige rohkem selle nalja peale, mis esimeses osas ka oli, ehk siis väikesed kasvavad jäsemed.

Oli nagu naljakas ja huvitaval kombel poliitiselt tore, aga kui ei olnud naljakas, siis oli ikka suhteliselt igav. Tahaks isegi öelda, et Reynoldsil endal ei olnud nagu seda särtsu sees või ma ei teagi. Üks nendest "nagu oli midagi viga, aga ma ei oska täpselt öelda, mis" tüüpi filmidest.
6/10, millest üks punkt tuleb puhtalt selle pealt, kui hot Brolin seal filmis on.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Deadpool 2

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Mai 2018, 12:05

I LOVE DEADPOOL.

Hinne jääb küll samaks, aga meeldis siiski rohkem kui esimene osa. Eelkõige just seetõttu, et Cable selles filmis oli. Vaatan Brolinit nüüd teise pilguga, mitte, et ta nüüd mu lemmiknäitlejate hulka lisanduks, aga lihtsalt. Äge karakter. Domino meeldis samuti väga.
Seda filmi vaadates täitsid mind vastupidised tunded, võrreldes "Infinity Wariga". Kuna viimane oli traumaatiline kogemus, siis tundsin, et teist korda vaadata ma seda enam ei taha niipea. "Deadpooli" läksin samal päeval uuesti vaatama. :irw: Teine kord oli parem kuna saalis rohkem rahvast ehk siis rohkem naeru. Naersin mõlemal korral palju, eriti just see Kadii mainitud stseen. Tõlkijal oli küll huvitav seda filmi tõlkida. :D Mina absoluutselt nautisin seda filmi. Olin õnnelik kinost väljudes. Olin terve filmi aeg lõõgastunud olekus, mitte nagu IW puhul. Reynolds on selle rolli jaoks sündinud. Kõik need vihjed, mainimised, viited teistele tegelastele / filmidele olid nii head.
Spoiler :
"Zip it, Thanos". :D :D


Spoiler :
Kui Vanessa suri, siis ma ei muretsenud väga, sama kehtis ka DP puhul, sest arvasin, et filmi lõpuks on nad ikka elus. Kuigi tulid pisarad küll silma, aga siis hakkasin ma hoopis naerma kui Celine Dion laulma hakkas. Tekst oli hea.
Geniaalsed tegijad ikka sellel filmil. Annab sellist teksti väljamõelda. Seda filmi osatakse ikka reklaamida. Loodetavasti on vastutavatel inimestel palka tõstetud. :)

Freaking love this movie.
10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

6.5/10

PostitusPostitas Ralf » 22. Mai 2018, 13:14

Mu arvustus: https://kultuur.postimees.ee/4491672/roppsuu-mollab-jalle-kinolinal
Üldiselt tore oli, aga ei mõjunud nii eksklusiivselt kui esimene film ja uusi nalju nimikangelasel ka otseselt polnud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Deadpool 2

PostitusPostitas Rasmus » 23. Mai 2018, 22:16

Ühe triki poni much. Ei olnud esimesel filmil mulle midagi erilist pakkuda, veel vähem siis teisel. Reynolds võiks Deadpooli kehastada mingis teises vormis, filmi ta küll välja ei kanna, eriti kui normaalset süžeed taga pole. Naersin küll ja iseenesest oli tore, aga kohe, kui kinosaalist välja jõudsin, oli film mõtetest kui peoga pühitud. Nii nobrainer meelelahutus, kui üldse saab olla, reaalselt mitte mingit mõtteainet ei paku. Natuke häirib, kui heal arvamusel Reynolds ja co oma loomingust paistavad olevat, ei ole nad sugugi nii geniaalsed.

Brolinil on veits Hannes Võrno näojooned, ei?

6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist