Koerte saar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Koerte saar

PostitusPostitas JazZ- » 12. Märts 2018, 23:01

Koerte saar
Isle of Dogs (2018)

"Koerte saar" on lugu 12-aastasest Atari Kobayashist, kelle eestkostjaks on korrumpeerunud meer Kobayashi. Kui linnapea dekreediga küüditatakse kõik Megasaki City koerad tohutule prügimäele, kihutab Atari oma Junior-Turbo propellerlennukiga Prügisaarele, et päästa oma neljajalgne ihukaitsja Täpi. Koos uute krantsidest sõpradega asub Atari eepilisele teekonnale, millega määratakse terve Prefektuuri tulevik.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Koerte saar

PostitusPostitas Rasmus » 15. Aprill 2018, 17:48

Väga vahva film! Ei oleks "Resident Evili" lavastajalt sellist teost oodanud. 4/5
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

6/10

PostitusPostitas Ralf » 19. Aprill 2018, 06:07

Wes Anderson nagu Wes Anderson ikka. Mina selle autori fänn ei ole, vaatan tema šedöövreid teatava skepsisega ja iga kord pean endalt küsima, et miks ta ikkagi teeb neid filme.
Korra on ta juba meile tõestanud, et oskab terast nukufilmi teha, nüüd proovis uuesti. Esitleb ta oma nägemust lähituleviku Jaapanist ja saarest, kus elavad üsnagi iseloomutud koerad.
Nagu Andersonile kohane, on filmil vapustavalt omapärane ja detailirikas esteetika. Meelde jäävad ennekõike lahedad kompositsioonid. Jaapanis toimub tegevus ainult sel põhjusel, et Andersonil oli selline tuju. Süžee seisukohalt see oluline pole. Ma ei ütleks, et Anderson ekspluateerib Jaapanit, aga ikkagi tundus, et tema mõttekäik oli umbes selline, et sushi ja geishad teevad tema filmi veel eksootilisemaks. Väga stereotüüpselt ja abitult mõjus vahepeal see Jaapan. Veel jahmatavamalt mõjus see, et
Spoiler :
valge inimene saab päästa riigi korruptsioonist ja taasluua seal harmoonia.

Oleks võinud rohkem keskenduda koerte saarele, selles keskkonnas oli palju potentsiaali, aga kokkuvõttes jäi seegi osa seiklusest kuivaks ja väheütlevaks. Mind need koerad ei kõnetanud, terve filmi vaatasin neid umbes selle pilguga, et selle häält loeb Edward Norton ja tolle häält loeb Jeff Goldblum. Suur osa filmist oli mu jaoks lihtsalt butafooria.

Rasmus kirjutas:Väga vahva film! Ei oleks "Resident Evili" lavastajalt sellist teost oodanud. 4/5

Ajad Wes Andersoni segamini Paul Thomas Andersoniga!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: 6/10

PostitusPostitas Rasmus » 19. Aprill 2018, 17:49

Ralf kirjutas:
Rasmus kirjutas:Väga vahva film! Ei oleks "Resident Evili" lavastajalt sellist teost oodanud. 4/5

Ajad Wes Andersoni segamini Paul Thomas Andersoniga!

Ajad tõsimeelse jutu segamini naljaga!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Koerte saar

PostitusPostitas adi » 25. Juuli 2018, 00:48

Rasmus kirjutas:Väga vahva film! Ei oleks "Resident Evili" lavastajalt sellist teost oodanud. 4/5


Nali töötas :)

Anyway, mul on veidi teine lähenemine Wes Andersoni filmidesse kui Ralfil. Iga tema film räägib minuga, ta on mu absoluutne lemmiklavastaja alates "Bottle Rocket"'ist ning ta on üks väheseid lavastajaid kes pole mitte kordagi failinud. Iga tema film on olnud meeldejäävalt tugev teos, isegi kui ei räägi otseselt sinuga siis ikkagi oskad hinnata kui kõiki su meeli kvaliteetselt gang-hipster-bängitakse.


PSS. pole seda koertefilmi veel näinud
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist

cron