Verónica

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Verónica

PostitusPostitas Rasmus » 28. Veebruar 2018, 23:45

Verónica
Veronica (2017)

Paco Plaza ("[Rec]") verdtarretav õudusfilm leiab aset 1991. aasta juunikuus Madridis. Pärast seda, kui teismeeas Verónica ja tema kaks klassikaaslast pahaaimamatult nõiatahvliga mängivad, võtab tüdruku sihikule kurjakuulutav üleloomulik jõud...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Verónica

PostitusPostitas Rasmus » 30. Märts 2018, 00:58

Mulle väga meeldis. Tegelikult üsna tüüpiline seestumislugu, aga kuna see on nii maitsekalt ja stiilselt jutustatud, jätab kokkuvõttes väga hea mulje. Pole veel eriti palju maad uurinud, kuid võib vabalt olla tänavuse HÕFFi parim film. 8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Verónica

PostitusPostitas JazZ- » 14. Juuli 2018, 00:31

"Veronica" liigitub minu jaoks "It Followsiga" täpselt samasse kategooriasse: esteetiliselt kaunis, aga sisulisest küljest jätab täiesti külmaks. Ja seda peaaegu kolmeks kuuks. Eile kell 2.45 öösel, kui andsin endast parima, et magama jääda ja mitte taaskord "Kuutõbise" reklaamnäoks olla, tuli see film mulle aga nii selgelt meelde, et kartus hommikul sisse magada muutus täiesti teisejärguliseks, sest öö üle elamine ei tundunud enam nagunii kuigi tõenäoline. Asja ei teinud oluliselt paremaks ka fakt, et kass otsustas samal ajal suurte silmadega väga keskendunult tühjusesesse vaadata ja väriseda. Pidin lõpuks pool tundi Redditi esilehte scrollima, et mitte hirmu deemonite küünte vahel surra. Ja ma VIHKAN Redditi esilehte. Pange põlema need Thanose ja Star Warsi meemid. :vihane:

Halb film - nagu mingi peitefaasis haigus. 7/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist