Meie esimene kohtumine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Meie esimene kohtumine

PostitusPostitas Ralf » 17. Veebruar 2018, 01:08

Meie esimene kohtumine
When We First Met (2018)

Kui Noah (Adam Devine) kohtab Halloweeni peol veetlevat Averyt (Alexandra Daddario), tunneb ta kohe, et on leidnud unelmate naise, ent koosveedetud õhtu lõpus selgub, et Avery ei tunne päris sama. Noah' kurvastuseks jäävad nad kõigest sõpradeks. Kui aastaid hiljem valmistub Avery abielluma pealtnäha perfektse Ethaniga (Robbie Amell), avastab murtud Noah maagilise viisi rännata korduvalt tagasi aastasse 2014, et silmarõõm Averyga uuesti esimest korda Halloweeni peol kohtuda. Kasutades erinevaid lähenemisviise, püüab Noah kauni Avery südant võita, aga paraku ei taha asjad minna täpselt nii, nagu Noah näeb enda unistustes...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

7/10

PostitusPostitas Ralf » 17. Veebruar 2018, 01:17

Whoooaaaaaa......

See romkomm oli tõeline üllataja. Mõtlemapanev, mesine ja üllatavalt naljakas. Meenutas 80ndate noortekomöödiaid. Tavaliselt see on juba hea märk, kui ma kaasaegset komöödiat vaadates paar korda itsitan, käesolevat filmi vaadates naersin laginal korduvalt. Suuresti tänu sellele, et peaosas on eeskätt seriaalist "Workaholics" tuntud Adam Devine, kes minu hinnangul on omaette talent ja suudab ka kõige kuivema repliigi naljakalt esitada. Lugu ise ka selline parajalt leidlik ja isegi õpetlik. Eks meil kõigil on elus ja armastuses ette tulnud, et asjad ei lähe nii nagu tahaks ja oleme selle pärast kurvad, aga küll asjad lähevad nii nagu nad minema peavad. Mineviku pärast nutmine ei lahenda midagi, parem oota kannatlikult, mida tulevik toob. Ma aimasin tõtt-öelda juba päris alguses, kuidas film lõpeb, sest
Spoiler :
Carrie oli JUST selline taustal sibliv armas tegelane ja ma olen näinud "Some Kind of Wonderfuli", "The Breakfast Clubi" ja sadu teisi romkomme, kus peategelane hoopis alternatiivse partneriga lõpetab

aga teekond selle lõpuni oli väga vahva ja haarav.

Daddario on seksapiilne jne, aga ma armusin Carriesse (Shelley Hennig). Ta pani mu südame puperdama.

Panen siia palju rohelisi seekord: :irw: :irw: :irw: :irw: :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist

cron