Minu sõber Dahmer

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu sõber Dahmer

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2018, 06:06

Minu sõber Dahmer
My Friend Dahmer (2017)

Milline oli Jeffrey Dahmer enne seda, kui temast sai üks kurikuulsamaid sarimõrvareid USA ajaloos? John Backderfi ehk Derfi palju tähelepanu pälvinud samanimelisel koomiksil põhinev biograafiline draama kujutab Dahmeri (Ross Lynch) kooliaega. Pikkade blondide juuste ja suurte prillidega Dahmeri veidrat käitumist märgati juba keskkoolis, ent paraku ei osanud keegi aimata, et temast saab sadistlik roimar. Backderf (Adam Wolff) ise oli üks Dahmeri koolikaaslastest, kes teda kõige paremini teadis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

7.5/10

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2018, 07:03

Korralik draama, mis portreteerib vastikute liialdusteta noort Dahmerit kuni hetkeni, mil mees tappis oma esimese ohvri Steven Hicksi. Ehk siis näidatakse teismelist Dahmerit. Ma ei tea, kas ükski dokfilm on konkreetselt juttu teinud sellest, et tal oli noorena kombeks impulsiivselt imelikke hääli teha ja tõmblema hakata (a-la Donald Trump :irw: ), aga see oli filmis üks kõhedamaid aspekte tema käitumismustris. Ross Lynch sai Dahmeri kehastamisega suurepäraselt hakkama, nägi lihtsalt õige välja. Minu jaoks võõras noorsand, see kindlasti aitas mul osatäitmist uskuda. Mu arust üldisemalt oli väärt idee teha film koletisest, kui ta alles hambaid paljastama hakkab. Pluss film vaatleb ka hästi nooruspõlve sõprussuhteid, nn "veidrike" positsiooni kooliõpilaste seas. Teostus kvaliteetne, 70ndate õhustik oli mõnus, soundtrack meeldis seejuures ka väga.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron