Kohtunik Dredd

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kohtunik Dredd

PostitusPostitas Cochrane » 20. August 2005, 23:24

Kohtunik Dredd
Judge Dredd

Samanimelisel koomiksil põhineva filmi kohaselt elavad tulevikus kõik inimesed mõnes üksikus suurlinnas. Nn. Megalinnades. Väljaspool neid kindluseid on vaid saastatud maa. Korra eest hoolitsevad kohtunikud, kes on üheaegselt politseinikud, kohtunikud ja timukad. Kohtunik Dredd (Sylvester Stallone) on neist parim ja seetõttu on ta pinnuks silmas mõnele võimukale mehele, kes plaanivad riigipööret. Seetõttu süüdistatakse teda kuriteos, mida ta teinud ei ole. Oma nime puhtakspesemisel abistab teda vang, kelle ta ise trellide taha toimetas.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Girl17 » 18. Mai 2006, 20:00

vaadatav...
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 19. Mai 2006, 17:42

Täielik pask, millele ei annaks isegi 1 punkti.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Re: Kohtunik Dredd

PostitusPostitas Rasmus » 21. Detsember 2012, 13:35

Uue "Dreddi" kõrval on see küll naeruväärne. Vist võib isegi öelda, et halvim film, milles Slyd näinud olen. Positiivseteks külgedeks Rob Schneider (kes mulle oma varasemates rollides enamasti meeldibki), see veider Angelite perekond ja mõned lahedad action-stseenid. Miinuseid ei viitsi ette hakata lugema...

4/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kohtunik Dredd

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2012, 03:32

Mõned ehk teavad, et mulle väga meeldis 2012. aasta "Dredd" ja niisiis otsustasin ka seda varasemat piiluda, kuigi oli hoiatatud, et teen pärast seda ilmselt eneka. Olen endiselt siin - he he - aga no see film oli ikka jaburalt juustune. Nii hullu hammimist ei leia lihakombinaadistki. "Double whammy?", da fuck?

Aga mõned disainielemendid olid - pean nentima - päris kenad, kuigi suurem osa filmist nägi välja nagu oleks kõik dekoratsioonid legoklotsidest tehtud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron