Lucky

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lucky

PostitusPostitas JazZ- » 01. Veebruar 2018, 00:42

Lucky
Lucky (2017)

"Lucky" jälgib ühe 90-aastase ateisti (Harry Dean Stanton) vaimset rännakut ja tema kauges kõrbelinnas elavaid veidraid olendeid. Kuigi ahelsuitsetaja, on iseseisev ja isepäine Lucky kõik eakaaslased üle elanud ning asub eluõhtul iseennast uurima ja vaimse valgustumise poole pürgima.

Hinnatud karakternäitleja John Carroll Lynchi režiidebüüt "Lucky" on ühtaegu armastusavaldus Harry Dean Stantoni elule ja tööle ning meditatsioon surelikkuse, üksinduse, vaimsuse ja inimsuhete teemal.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Lucky

PostitusPostitas JazZ- » 01. Veebruar 2018, 01:39

Spoiler :
Pilt

Üsna vahva "Nebraska" ja "The Straight Story" vaimus tehtud filmike, millest viimast ma küll näinud pole, aga olen oma õigsuses siiski sama kindel kui kõik teised väga ignorantsed inimesed. Filmi kõige dramaatilisem hetk on ilmselt see, kui Lucky keset pidustusi spontaanselt laulma otsustab hakata, ülejäänud aja võtavad ristsõnad, rahulikud jutuajamised ja David Lynchi tegelase kurbus oma kilpkonna kadumise pärast - see viimane liigitub ka tegelikult jutuajamiseks, üritasin lihtsalt sisu juurde petta. Võib kõlada igavalt, aga tegelikult ei ole seda mitte (kui teile just põnevus, poisid, ülikiired autod ja inimesed öös ei meeldi). Ütleks, et kena luigelaul Harry Dean Stantonile (või Stantonilt? ma ei tea, kes see solist täpselt olema peaks), aga terve filmi reklaamkampaania on nagunii sellele tõsiasjale üles ehitatud.

Boonuspunktid Johhny Cashi "I See a Darkness" sobiliku kasutuse eest.

Pilt
Bye, bitches!

7-8/10

2017 oli minu jaoks oma "Logan"-"Lucky"-"Logan Lucky" trioga väga segane aasta.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist

cron