Mängude õhtu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mängude õhtu

PostitusPostitas JazZ- » 31. Jaanuar 2018, 01:51

Mängude õhtu
Game Night (2018)

Maxi (Jason Bateman) ja Annie (Rachel McAdams) iganädalane mängude õhtu muutub grammi võrra põnevamaks, kui Maxi sarmikas vend Brooks (Kyle Chandler) korraldab mõrvamüsteeriumi peo, kust ei puudu ka mängupätid ja FBI agendid. Kui Brooks röövitakse, on seegi osa mängust… eks?

Kuus ülimalt võiduahnet mängijat hakkavad saladust lahendama ning avastavad, et ei "mäng" ega Brooks ise pole päris need, mille ja kellena näivad. Kaootilisel õhtul järgneb üks üllatav pööre teisele. Ei ühtki reeglit, ei mingit punktiarvestust ega täit teadmiski, kes täpselt mängivad – see võib osutuda kõige põnevamaks õhtuks… või saab mäng läbi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Mängude õhtu

PostitusPostitas Forzelius » 10. Märts 2018, 11:40

Tore "Horrible Bosses" vaimus seiklusfilm. Olles ise ka aviidne pubiviktoriinide külastaja, siis samastusin üsna palju tegelaste hasartiminekuga. Ülemäära eriline plot ei olnud, aga kuna see oli täis häid popkultuuriviiteid (millest üsna suur osa saalist aru ei saanud - väga mitmes kohas oli koos minu ja mu +1'ga saalis mingi 2-3 naerjat), siis püsis mõnusalt värskena. Otseseid miinuseid välja tuua väga polegi, pikkus oli ka nagu üsna paras. Hea dialoog tundub olevat sääraste jantide võti ja nö seltskonnamängud andsid päris hea väljundi selle jaoks. Ei langenud tavapäraste jalaga kubemesse naljade ohvriks. Bateman mulle ka muidugi alati meeldinud (ja Kyle Chandler ofc!), nii et see aitas ilmselt kaasa ka.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist