Tasujad: Igaviku sõda

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas JazZ- » 03. Jaanuar 2018, 19:02

Tasujad: Igaviku sõda
The Avengers: Infinity War (2018)

Tasujad jätkavad maailma kaitsmist ohtude eest, mis üksikutel kangelastel üle jõu käiks. Nüüd on kosmose varjude seast kerkinud esile uus oht: Thanos. Üle galaktika kurikuulus despoot, kelle eesmärgiks on saada enda valdusesse kõik kuus Igavikukivi, et moonutada nende väge kasutades kogu universum oma tahte alla. Kõik, mille nimel Tasujad on eales võidelnud, on toonud sellesse hetke ning meie maailma saatus pole olnud kunagi suurema küsimärgi all.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3805
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas Rasmus » 26. Aprill 2018, 01:48

Kurb on olnud näha pealt, kuidas tulihingelisest heiterist on kasvanud välja, for the lack of a better word, fänn. Kuigi trend hakkas muutuma juba "Civil Wari" ajal, on "Infinity War" lõpuks see, mis palli koju toob (loodan, et see väljend tähendab midagi) – ehk minu kümme aastat piina ja ängistust Marveli filmide seltsis on end küllaga ära tasunud. Tippklassi meelelahutus. - 9/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5007
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Woodsboro

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Aprill 2018, 02:21

Noooooooooooooooo~~
Pilt
Spoiler :
Nüüd me teame, miks Venomi filmis ei ole Spider-Mani :'(

Hämmastav, milline mastaap ja ükski sisuliin ei jätnudki külmaks. Oleme jõudnud sellisesse punkti, kus see pikk ootamine ja mitukümmend filmi on ennast ära tasunud. Peab mainima, et Thanos läks tunduvalt rohkem korda positiivses mõttes ja tituleeriks parimaks pahalaseks since* Killermonger (*sest haha), sest tema groteskse maski taga peitus mingisugune inimlikkus ja tema motivatsioon oli tegelikult õigustatud.
9/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas JazZ- » 26. Aprill 2018, 22:27

Ei jõudnud ära oodata, millal Thanos lõpuks oma kivid kokku saab korjatud, et ma enam iial ühtegi Marveli filmi vaatama ei peaks, aga võta näpust -

Spoiler :
ühtegi kivi ei võetudki ta näpust! (Tunneksin selle kohutavalt halva pun'i pärast rohkem häbi, kui terve filmi huumor TÄPSELT SAMASUGUNE poleks olnud.) Ehk siis sisimas ei osanud ma tegelikult oodata, et mu hinge kõige sügavamad soovid täidetud saavad ja kui ma järgmine kord Erisedi peeglisse vaatan, siis näen seal juba poole vähem superkangelaste laipu, super!


Kui see huvitav sisupööre välja arvata, siis krigistasin hambaid iga kord, kui see eepiline Star Warsi muusika mängima hakkas, et mõni uus (vana) tegelane sisse juhatada või kedagi rauakolakaid loopimas (või purustamas) näidata ja kuna see toimus umbes IGA VIIE minuti järel, siis pole mu hammastest kahjuks suurt midagi järel. Võtan vastu kõik kaastundeavaldused, soovitavalt sularahas. Kuna keskmises Marveli filmis on iga tegelase kohta ka umbes 10 minuti jagu rõvedat sentimentaalset melodraamat, siis selles filmis oli seda 30x10, mis teeb kokku 300 minutit! KAS SELLES FILMIS ÜLDSE OLI NII PALJU MINUTEID? Ma ei tea, sest modulaararitmeetika pole kunagi mu tugevaim külg olnud, aga võin vanduda, et seda on isegi kõige nutusema Ladina-Ameerika seriaali kohta liiga palju. SAMAS olen ma sarnaselt Thanosele väga tasakaalukas inimene ja saan aru, et eriefektidega mässamine nõudis kindlasti kelleltki palju energiat ja raha ning 50 superkangelast hõlmavat filmi ongi raske oluliselt paremini teha, aga mind lihtsalt ei kottinud miski, mis nende elus toimus (isegi kui selleks suremine oli).

5/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3805
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas Forzelius » 28. Aprill 2018, 00:19

Marveli filmide üle on mulle alati meeldinud viriseda, kõik faking quizmasterid armastavad neid ja kõik kohtlevad neid kui parimat asja peale viilutatud leiva leiutamist.
Having said that, peaaegu iga kord (võib-olla isegi iga kord) kui neid vaatan, siis naeran nagu kõik teised ja naudin ekraanil toimuvat. Kummaline on see, et sisu mõttes pole peaaegu ükski midagi väga üllatavat olnud. Lõppeb ikka mingi suure mölluga, kus tehakse mingi linn maatasa hunnikute laserite ja koletistega.
Avengers: Infinity War oli väga mõnusalt värske ja ebatavaline.
Spoiler :
I fucking loved Thanos. Ühte head pahalast tulebki täpselt nii kujutada. Proper aeg kulutati tema peale ikka. Ja see oli suur risk, vaadates, kui palju teisi tegelasi siin oli (kellest mõni ei saanudki ekraaniaega). Aga tasus ära. Ei rootinud küll päris teda, aga oleksin päris pettunud olnud, kui ta oleks mingi suvalise lõpu leinud Tony Starki hail mary plaani läbi. Vähemalt leiti proper match sellele niigi OP tiimile. Alati kui on mingi "universumi saatus sõltub sellest" liin õhku visatud, tundub see nii way past al dente lausena, mis lihtsalt häirib. Siin oli see aga täiesti õige koha peal ja ka minu kui igavikukivikestevõhiku jaoks seletas hästi ära, mis igaüks neist teeb etc. "Thanos will return" - kes oleks arvanud, et sellise castiga on tema just peategelane. Suurepärane kirjutamine ja väga positiivne üllatus.
Ei mäleta ka filmi-saagat, millel oleks mune oma tähtsaid tegelasi ära tappa nii suures mahus. Kõik vast eeldasid mingi Bucky või Visioni surma, aga sellise volüümiga, Leftoversi stiilis lahkumist? Vaevalt. Siiralt loodan (rohkem kui Marko "Mõtteaines"), et mingeid lollakaid elustamisi ei tule ja jäetakse asi nii. Isegi SLJ lasti puhkusele! Veidi üllatav kül, et Thori ära ei tapetud, mille nimel tal veel elada küll on. Samuti Quill, Chris Pratt just got here...Kedagi otseselt ei leina, kuna väga suurt sidet ühegi tegelasega pole, kuid natuke kurp oli küll. Red Skull oli ka tore üllatus. Spekuleeritakse mingit swapi, vaadates, kes ellu jäid kõik, järgmise osa jooksul elavate ja surnute vahel, aga ma loodan, et seda ei juhtu. Võtaks seda emotsionaalset hoopi siin vähemaks. Lihtne kellakeeramine tagasi oleks suht lame edasiarendus, imho.

Esmakordselt 19 filmi jooksul olen põneval MCU edasiarendamise osas. Fänniks end kindlasti ei kutsu, kuid huvi projekti vastu on suurim since esimest korda Iron Mani vaatasin.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas korgemae0 » 28. Aprill 2018, 16:48

Ütleks seda, et Infinity war on textbook comic book movie

Isiklikult ei viitsi väga süvitsi minna selliste filmidega kuna tegemist on siiski täielikult meelelahutusega. Muidugi on tore kui asjaga minnakse natuke tõsisemaks nagu nt winter soldier seda oli aga black panther on ehe näide sellest kuidas poliitiline teema koomiksifilmis võib kõik pekki keerata.

Ei saa aru kriitikast, et film liiga pikk jne. Dark Knight oli 9 min lühem, LOTR triloogias olid kõik filmid pikemad. Kas tänapäeva inimestel ongi tähelepanuvõimet sama palju kui porgandil?
Isiklikult nautisin täiega seda 2 ja poolt tundi kuid lõpp on siiani pisut frustreeriv. Peab veel aasta aega ootama :D :D

Meel sai lahutatud. A+
korgemae0
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 27. Aprill 2013, 21:50

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Aprill 2018, 18:00

Viimast kommentaari lugedes mõistsingi, et miks minul jäigi üks punkt puudu kümnest, oli see, et kaks ja pool tundi oli liiga lühike. Julgelt oleks võinud olla lausa kolm tundi pikk. Erinevate koomiksitegelaste vahelisi dialooge ja interaktsioone on nii põnev vaadata.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

5/10

PostitusPostitas Ralf » 30. Aprill 2018, 23:09

Iga kord, kui uus "Tasujate" film ilmub, tekib mul tunne, et ma ikka ei ole piisavalt suur Marveli kangelaste fänn, sest muidu naudiksin seda spektaaklit kindlasti rohkem. Kui osade Marveli soolofilmide puhul tundub, et üritatakse kõnetada ka neid, kes laias laastus koomiksifilme ei fänna ("Black Panther"), siis "Tasujate" seiklused on selgelt suunatud rahvale, kes neid armastab.

Suurejooneline "Infinity War" on, seda ei saa salata, aga ikkagi mõjus kokkuvõttes kuidagi pealiskaudselt ja mul ei tekkinud seda pingsat tunnet, et palun alistage Thanos ja ärge laske tal neid igaviku kivisid saada. Mu arust Marvel on juba ammu tõestanud, et nad on suutelised niisugust filmi tegema, eriti Russode juhtimisel, nii et ei olnud mul pärast ka seda emotsiooni, et vähemalt päris hästi saadi hakkama nii paljude peategelaste ära paigutamisega ja seda poleks kohe üldse oodanud.

Siinkohal meenub see legendaarne Ian Malcolmi ütlus: "Your scientists were so preoccupied with whether or not they could that they didn't stop to think if they should." Marvelile on mul siinkohal sama etteheide. Et jah, kas siis ikkagi on vaja neid KÕIKI toppida ühte filmi? Mu arust esimese "Avengersi" puhul mõjus uudselt näha superkangelaste grupeeringut kollektiivselt New Yorki kaitsmas ja neid polnud ülekülluses, aga "Infinity Waris" mõjub see juba üle pingutamisena.

Ja käesolevas seikluses oleks võinud tõesti piiri pidada nende lapsikute naljadega. Muidu ma ei noriks, aga kui meile on öeldud, et poole universumi tulevik on kaalul, siis ei tundu mõistlik hetkeks peatuda, et Drax saaks aeglaselt pähklit suhu pista vms.

Russod said "Civil Wariga" kenasti hakkama (üks parimaid MCU filme kindlasti), aga "Infinity War" on ennekõike pornograafiline fan service , kaootiline grupikas, ja mul tekkiski tunne, et ma jätkuvalt ei kuulu nende hulka, kes rõõmustavad LIHTSALT selle peale, et superkangelased armee moodustavad.

Tõtt-öelda tundsin isegi Joss Whedonist puudust, "Age of Ultron" oli väga huvitav Frankensteini-lugu ja andis põnevalt edasi, kuidas üks egomaniakk tahab maailmale näidata, milleks ta võimeline on, ja loob selle tagajärjel koletise, kes on segaduses ja sõge (ehk Ultroni). Ja too film oli teemale vastavalt sünge ka, ei mingit aeglast pähklisöömist ega midagi. Tõtt-öelda ei saa hästi aru, mida Thanoses nähakse, kuigi ma hindasin, et talle nii palju backstoryt anti.

Igal juhul... soolofilmid FTW!

Üldiselt kui MCU filme endiselt vaadata kerge skepsisega ja teatavalt distantsilt, siis "Avengersi" filmid lihtsalt kipuvad ükskõikseks jätma, need on pigem suunatud neile, kes juba Marveli maailmas varvaste ja ninaga sees on.

P. S. Hulki fännina ma olin DISAPPOINTED, et
Spoiler :
Hulk välja tulla ei tahtnud, ma ei näinud sel sisekonfliktil mingit mõtet. Ruffalo oleks võinud siis üldsegi kõrvale jääda, mitte Starki loodud rüüs tuusama hakata. Tundus out of character temasuguse awkward teadlase kohta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas Kadii » 04. Mai 2018, 16:19

Pilt ...

... on ikka kergelt ülehinnatud selle filmi kohta. Kuigi tahaksin ka, et saaksin kirjutada, kuidas see avas mu meeled Marveli Universumile ja kui tore ja vahva pundifilm ikka valmis tehtud on lõpuks, kuidas see film lunastas isegi DC Suicide Squadi ära jne. Okei, tegelt nii suuri ootusi ei saa keegi omada.
Aga igav oli noh. Ma natuke lohutasin ennast sellega, et see mingi hiigelpikk sissejuhatus nagu "Kääbiku" esimene osa, aga kolmas peatükk MCUs sai selle filmiga läbi ja ei tohiks nagu midagi enam sisse juhatada. Sai mõned korrad naerda (tunnistan, et GotG tüübid olid minu jaoks esimest korda naljakad), olid mõned ägedad kohad (Nidavellir näiteks), aga kõik see oli nii pläss kuidagi.
Küll aga olen nõus sellega, et Thanos oli päris äge pahalane. Samas on Marvel viimasel ajal oma pahalastega üldse rohkem pingutama hakanud ja sellel pole ka nii suurt tähendust enam. Aga noh, vaatamata ta natuke ekstreemsele poliitilisele vaatele oli tegemist mõistliku mehega, kellel oli inimlik (??? ma ei tea, mis rassist ta on) külg ja mida ka näidati.
Spoiler :
Oi vaene Spider Man, ta nii noor ja kõik seiklused on ees. Suck it, ma ju tean, et tal on teine osa tulemas ja küll ta kuskilt välja ilmub. Ükski ohverdus ega lahustumine ei tekitanud mingitki emotsiooni.

Vanillijäätis on hea. Šokolaadi oma ka. Samuti karamelli, šokolaaditükkidega ja paljud muud maitsed. Aga kui kõiki korraga süüa, siis hakkab süda läikima ja lõppkokkuvõttes ei saanud midagi nautida. Ehk siis tõesti, soolofilmid FTW!

Selliste keskpäraste koomiksifilmide pluss on aga see, et need panevad mind aru saama, et ma peaks "Logani" hinde muutma 10/10le. Selle vaatamisest on üle aasta möödas, aga ma ikka mõtlen selle peale iga mingi aja tagant. Lisaks on meil on veel olemas Waititi "Thor" ja Jenkinsi "Wonder Woman" ja tegelikult isegi "Black Panther", seega ma ei saa kuidagi üle 5/10 sellele panna.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas JazZ- » 06. Mai 2018, 22:42

Kadii kirjutas:
Spoiler :
Oi vaene Spider Man, ta nii noor ja kõik seiklused on ees. Suck it, ma ju tean, et tal on teine osa tulemas ja küll ta kuskilt välja ilmub. Ükski ohverdus ega lahustumine ei tekitanud mingitki emotsiooni.Spoiler :
Jep, minus ka mitte. Olen üpris kindel, et need munad, millest Forzelius oma spoileris rääkis, on samast farmist, kust kõik "Supenaturali" omadki pärinevad - ehk sügavalt kahtlen, et see Thanose (lootus hea ja kindel) tasakaal pikalt püsima jääb.Asi, mis küll mitte kedagi ei koti, aga ei saa märkimata jätta, et
Spoiler :
Spider-Mani viimane stseen oli 110% "Buffy" S1 finaal.

Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3805
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad: Igaviku sõda

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Mai 2018, 23:05

JazZ- kirjutas:
Kadii kirjutas:
Spoiler :
Oi vaene Spider Man, ta nii noor ja kõik seiklused on ees. Suck it, ma ju tean, et tal on teine osa tulemas ja küll ta kuskilt välja ilmub. Ükski ohverdus ega lahustumine ei tekitanud mingitki emotsiooni.Spoiler :
Jep, minus ka mitte. Olen üpris kindel, et need munad, millest Forzelius oma spoileris rääkis, on samast farmist, kust kõik "Supenaturali" omadki pärinevad - ehk sügavalt kahtlen, et see Thanose (lootus hea ja kindel) tasakaal pikalt püsima jääb.

Supernaturali 1-5 hooaja spoilerid
Spoiler :
Võib-olla kunagi, kui vaatasin "Supernatural"ist esimesed viis hooaega ära, ning kui Dean või Sam surid, siis mul ei tekkinud täpselt sarnasel põhjusel nende surmad emotsiooni. Sest kui sa tead, et "Supernatural" kestab mingi üle 10 hooaja ja et Sam/Dean saavad teises/kolmandas hooajas surma, siis ilmselgelt leitakse mingi viis nende ellu äratamiseks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist