Lady Bird

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lady Bird

PostitusPostitas JazZ- » 28. Detsember 2017, 20:23

Lady Bird
Lady Bird (2017)

"Lady Bird" on humoorikalt terav ja tugevatest tunnetest laetud lugu 17-aastase Sacramento tüdruku, kunstikalduvustega Christine "Lady Bird" McPhersoni (Saoirse Ronan) viimasest keskkooliaastast täis teismelisele omast kohmetust, unistusi ning jõulisi samme eneseleidmise teel. Loo sündmustik leiab aset 2002. aastal, mis on omamoodi põnev mentaliteetide muutumist peegeldav ajarännak Ameerika ühiskonda. Tüdruku provintsi-kompleks sunnib teda maha salgama sisimas kallist kodukanti - vaikset põllumajanduslinnakest Californias ning ihalema unistusi, kultuuri ning erutavat täiskasvanuelu lubavat New Yorki.

Vaadeldes selle iseteadliku ja tugeva natuuriga noore inimese suhteid tema pereliikmete, sõprade ja esimese armastuse objektide vahel moodustab loo kandvaima liini aga Lady Birdi suhe kogu nende kirjut peret vee peal hoida püüdva medõest emaga. Turbulentne ja sagedastest tülidest laetud läbisaamine Lady Birdiga sama kangekaelse ja sõnaka, kuid armastava empsiga (Laurie Metcalf) ei lase neiul tunnistada, kui sarnased nad tegelikult on.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2017
Aasta foorumlane 2017

Re: Lady Bird

PostitusPostitas Kadii » 28. Detsember 2017, 20:37

Kuna Gloobused mõnikord kipuvad ka Oscareid ennustama, siis mõtlesime, et hüppame juba reele ja vaatame ära, äkki üks Best Picture kandidaat on siis nähtud.
Kui ma oleks seda filmi viis-kuus aastat tagasi näinud, oleks ma lõtva 9/10 sellele pannud. Oleksin mingil sügavamal tasandil sellega suhestunud ja selle filmi peale veel mitu nädalat tagantjärgi mõelnud.
Aga kuna ma pole enam 22, siis oli lihtsalt tore 2005+ indie-throwback, kuigi kas meil on juba Junode tagasitulekut vaja?
6/10
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand

Mine Filmid

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist