Otsus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Otsus

PostitusPostitas JazZ- » 07. Detsember 2017, 02:10

Otsus
Resolution (2012)

Mike (Peter Cilella) vangistab oma narkomaanist sõbra (Vinny Curran) eraldatud metsamajakesse, et talle nädalapikkune võõrutusravi korraldada. Peagi hakkavad aga aset leidma müstilised sündmused, mis Mike'i head kavatsused nurjata võivad.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Otsus

PostitusPostitas JazZ- » 08. Detsember 2017, 01:01

Tahaks teada, mitme crossroad demon'iga Aaronil ja Justinil lepingud sõlmitud on, et nad oma filmidesse olematu raha eest nii häid näitlejaid saavad ("hea" siin selles "oskab näidelda" tähenduses, mitte traditsioonilises "on kohutavalt kuulus"), sest üldiselt paistab isegi Hollywoodi suurstuudiotel sellega mõningaid raskusi olevat. Ryan Reynoldsi jätaksin sellest siiski välja, sest ta meeldib mulle ja ei puutu tegelikult absoluutselt teemasse. See-eest on teemaga üsna otseselt seotud Vinny Curran, sest noh, ta oli kinniseotud ja veidi kaudsemalt Peter Cilella, sest erinevalt oma semust sai tema takistusteta ringi liikuda, aga oma rolliga said sellegipoolest mõlemad usutavalt hakkama. Natuke kahju, et ma "Resolutionit" enne "The Endlessi" ei näinud, sest äratundmisrõõm oleks selles vaatamisjärjestuses ilmselt veidi suurem olnud, aga samas poleks ma siis jälle osanud hinnata seda pooleminutilist stseeni Aaroni ja Justiniga (#IRW). Aga asume asja juurde:

MIKS keegi mulle viis aastat tagasi ei öelnud, et lisaks "Cabin in the Woodsile" hiilib valitud kinolinadel ringi ka film, mis kriitikute ringkondades on tuntud kui nagu parem "Cabin in the Woods"?? :vihane:

Asitõendid:

Clever, creepy meta-horror that is like a lo-fi version of The Cabin in the Woods.

Unlike the smug, offhand silliness of Joss Whedon and Drew Stoddard's Cabin in the Woods, this one makes you give a damn; as much about the films building Lost-type puzzlebox, but moreso the two exceptionally well realized characters.


Seekord pääsete hoiatusega, aga edaspidi viib seesugune info varjamine otsejoones teie konto kustutamiseni. Jajah, arvate nüüd ilmselt, et te ei ole seesugust lahkust kuidagi välja teeninud ja tegelikult otseselt ei olegi, lihtsalt kardan, et kui oleksin seda filmi viis aastat tagasi seesuguse eel-hype'iga vaadanud, oleksin ilmselt veidi pettunud olnud. Põhimõtteliselt saan sellest võrdlusest aru, aga kuna filmid on nii olustikult, tempolt kui ka sihilt piisavalt erinevad, siis iseseisvalt ma selle paralleeli peale vist tulnud ei olekski. "The Endless" on "Resolutioniga" võrreldes küll tunduvalt terviklikum film, aga kuna kogu see universum on üsnagi paeluv, siis tore vaatamine sellegipoolest (jah, see oli suvaline teemavahetus, te olete endiselt ärkvel!). Tean, et Aaron ja Justin tahtsid sellest ka teleseriaali teha, aga mõnes mõttes on see kolm aastat ootamist, et uue filmi kujul uus pusletükk kätte saada, ka päris põnev (mitte, et ma veel kaks nädalat tagasi teadnud oleks, et Aaron ja Justin koos oma loomingu ja pusledega üldse eksisteerivad).

Pilt

7/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist

cron