Purunematu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Purunematu

PostitusPostitas Spellbound » 20. September 2012, 17:08

You`re sense doesn't make any sense.

Vist on tõesti raske vahet teha enesetapuni viival depressioonil ja hingeotsingutel (his place in the world), aga see selleks.

Filmi kohta nii palju, et vist enam omapärasemat koomiksifilmi ei annagi teha.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Purunematu

PostitusPostitas Ralf » 20. September 2012, 18:58

brixxx kirjutas:Ma ei saanudki vaadates aru, miks David pidi koguaeg sellises depressioonis olema, mulle tundus, et ta oli sama moodi depressioonis ka enne rongi õnnetust.

No ilmselt ta teadis isegi, et on "purunematu", minu mäletamist mööda sai filmist isegi järeldada, et sisimas oli ta seda juba lapsest saati teadnud, lihtsalt oli kuni rongiõnnetuseni "eitusfaasis".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Purunematu

PostitusPostitas brixxx » 21. September 2012, 10:46

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Ma ei saanudki vaadates aru, miks David pidi koguaeg sellises depressioonis olema, mulle tundus, et ta oli sama moodi depressioonis ka enne rongi õnnetust.

No ilmselt ta teadis isegi, et on "purunematu", minu mäletamist mööda sai filmist isegi järeldada, et sisimas oli ta seda juba lapsest saati teadnud, lihtsalt oli kuni rongiõnnetuseni "eitusfaasis".

OKEI, ikka ei seleta miks ta pidi nii suures depressioonis selle tõttu olema.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Purunematu

PostitusPostitas Zinera » 22. September 2012, 22:35

brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Ma ei saanudki vaadates aru, miks David pidi koguaeg sellises depressioonis olema, mulle tundus, et ta oli sama moodi depressioonis ka enne rongi õnnetust.

No ilmselt ta teadis isegi, et on "purunematu", minu mäletamist mööda sai filmist isegi järeldada, et sisimas oli ta seda juba lapsest saati teadnud, lihtsalt oli kuni rongiõnnetuseni "eitusfaasis".

OKEI, ikka ei seleta miks ta pidi nii suures depressioonis selle tõttu olema.


Teadmatus, et miks ta kunagi viga ei saa, tekitab hirmu ja ängistust, kõik areneb edasi, kuni lihtsalt tekib depressioon. Päris loogiline, millest sa aru ei saa?
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Purunematu

PostitusPostitas Ralf » 22. September 2012, 23:52

brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Ma ei saanudki vaadates aru, miks David pidi koguaeg sellises depressioonis olema, mulle tundus, et ta oli sama moodi depressioonis ka enne rongi õnnetust.

No ilmselt ta teadis isegi, et on "purunematu", minu mäletamist mööda sai filmist isegi järeldada, et sisimas oli ta seda juba lapsest saati teadnud, lihtsalt oli kuni rongiõnnetuseni "eitusfaasis".

OKEI, ikka ei seleta miks ta pidi nii suures depressioonis selle tõttu olema.

Ise ütlesid ka kunagi, et siin foorumis käies võib tekkida depressioon, sest grammatika suhtes on nii suured nõudmised. Samamoodi nagu David oli teistest erinev oma purunematusega, oled sina meist erinev oma kirjaoskamatusega. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Purunematu

PostitusPostitas brixxx » 24. September 2012, 10:19

Zinera kirjutas:
brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:No ilmselt ta teadis isegi, et on "purunematu", minu mäletamist mööda sai filmist isegi järeldada, et sisimas oli ta seda juba lapsest saati teadnud, lihtsalt oli kuni rongiõnnetuseni "eitusfaasis".

OKEI, ikka ei seleta miks ta pidi nii suures depressioonis selle tõttu olema.


Teadmatus, et miks ta kunagi viga ei saa, tekitab hirmu ja ängistust, kõik areneb edasi, kuni lihtsalt tekib depressioon. Päris loogiline, millest sa aru ei saa?

Ma saan aru, et hirm ja ängistus tekkis peale seda kui oli rongiõnnetus, aga enne seda ta ju ei mõelnudki selle peale kui Eljiah küsis temal kui palju ta on haige olnud üldse, siis hakkas alles sellepeale mõtlema.
Ma mõtlen depressiooni pigem seda aega kui ta veel rongis oli, sest rongiõnnetus võib ise tekitada juba depressiooni vahet pole, kas oled purunematu nagu on ka ühes Jeff Bridgese filmis, aga seal elas ta lennuõnnetuse üle film ''Fearless'', kus peategelane hakkas ise arvama, et ta on purunematu ja hakkas igasugu eluohtlike asju tegema.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Purunematu

PostitusPostitas LiveForThis » 23. August 2015, 20:46

Must See Films tegi kena videoanalüüsi Shyamalani ühest parimast filmist. Minu isiklik lemmik kindlasti. Videot vaadates tekib aga taaskord küsimus, et mida krdit selle ägeda ressiga ikkagi juhtus.
https://vimeo.com/135784709
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist