Stalini surm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Stalini surm

PostitusPostitas JazZ- » 25. November 2017, 22:01

Stalini surm
The Death of Stalin (2017)

On aasta 1953. Stalin on pealtnäha hea tervise juures – pea katkematu terror oma riigi kodaniku suhtes ei rauge, Siberisse suunduvad rongid on rahvast pungil ja pahaendeliste majade pahaendelistes keldrites kajavad revolvrilasud hirmutava sagedusega. See idüll lõpeb aga järsult ühel hommikul, kui Stalini lähikondlased leiavad Isakese põrandalt "omaenda ebaväärikuse loigus". Aga tema lähikonnal, kuhu teiste seas kuuluvad seltsimehed Malenkov, Hruštšov, Molotov, Beria, Žukov ja teised (unustada ei tohi Stalini joodikust poega Vassilit ja kalestunud tütart Svetlanat) ei ole põhjalikumaks leinamiseks aega. Selle asemel on vaja asuda otsustavalt tegutsema, et tagada endale hea ja turvaline äraolemine võimalikult kõrgel positsioonil ka uue võimu ajal. Võib-olla isegi selle absoluutses tipus. Aga peaasi, et maine teekond enne seda ootamatult ei katke...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Stalini surm

PostitusPostitas JazZ- » 06. Detsember 2017, 01:17

Mul on tunne, et see film vääriks mõnda kommentaari, et Filmiveebi põhilugejad YahooBot, GoogleBot, AlexaBot ja Majestic-12 oskaks jaanuari oodata, aga komöödiate kohta midagi sisukat kirjutada tundub kahjuks sama võimatu kui Vassili Stalinil viinapudelist eemal püsida. Nimelt peaks kogu kriitika põhimõtteliselt taanduma sellele, kas huumor töötas või mitte. Enda hüpoteesi kontrolliks tegin siiski korraks "Hangoveri" teema lahti ja nähes, et sellel on 44 kommentaari, olin valmis juba oma teadlase paberid pooleks rebima, aga nende sisusse süüvides sain aru, et mul on õnneks siiski täiesti õigus. Tegemist oli lihtsalt aegadega, kui inimesed arvasid, et "naljaks!" kommenteerimine on vajalik, isegi kui seda eelnevalt juba 30 korda tehtud oldi.

Naljakas!

8/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Stalini surm

PostitusPostitas Kadii » 20. Veebruar 2018, 23:24

Ma olen ajaloos sama võhik, kui mõni neljandik enne ajalootunni algamist viiendas klassis, aga ometigi töötas film ka ilma teadmisteta. Oscarite selleaastased tavapärased ajaloosöödad võiksid olla asendatud sellega ja kõigil oleks parem.

Naljakas!

7/10
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Stalini surm

PostitusPostitas Rasmus » 20. Veebruar 2018, 23:34

Mind küll läbivalt häiris see "õõõhh, aga ma peaksin ju teadma, kes need mehed on ja mida nad tegid" tunne, eriti kuna Nõukogude Liidu värk üsna hiljuti ajalootunnis läbi käidud. Selline paranoia, et film oleks palju-palju naljakam, kui ma tegelaste iseloomuomadusi ja tausta, mida ma raudselt umbes aasta tagasi teadsin, vähegi meenutada suudaks. Mis aga ei tähenda, et film poleks sellegipoolest olnud võrdlemisi

Naljakas!

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist