Poolkuu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Poolkuu

PostitusPostitas Rasmus » 25. November 2017, 05:40

Poolkuu
The Crescent (2017)

Tulles oma väikese pojaga peigmehe matustelt, otsustab Beth (Danika Vandersteen) aja korraks maha võtta ja sõita oma vanasse maakodusse. Noor naine on tuim ja väsinud, aga ta peab vastu. Ta otsib välja vanad värvid, väikelaps püüab samal ajal suure üksiku majaga kohaneda. Vaikselt tutvustatakse ema ja poja habrast maailma ning mida aeg edasi, seda veidramaks asjalood kujunevad. Kui palju on päevi möödas saabumisest, kas on alles päev või juba õhtu ja kes on need inimkogud pimedal rannal?

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Poolkuu

PostitusPostitas Rasmus » 25. November 2017, 05:51

Ma ilmselt kommenteerin homme värske peaga midagi targemat, kuna olen lubanud Kinoveebi kirjutada, aga hetkel ütlen lihtsalt, et see on tänavuselt PÖFFilt juba teine puhas 1/10 film, ja kui programmijuht tänaval vägivaldselt mõrvatakse, siis ma ei tunne otseselt, et ta seda ära teeninud poleks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Poolkuu

PostitusPostitas Rasmus » 27. November 2017, 02:51

Ja siit tuleb minu täispikk ahastus: klikkidi-klikk. "Nii juhtub, kui kamp amatööre, kellel napib raha, kogemusi ning õigupoolest ka oskusi ja ideid, otsustab tavapärase veerandtunnise lühifilmi asemel täispika linateose vändata, taipamata sinna sealjuures sisu lisada."

Võiks isegi tihemini nii halbu filme vaadata, kukuks kirjutised ehk värvikamalt välja. Pika puuga halvim film, mida ma olen elu jooksul algusest lõpuni vaadanud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron