Vampiirisavi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vampiirisavi

PostitusPostitas JazZ- » 23. November 2017, 14:13

Vampiirisavi
Vampire Clay (2017)

Väikesesse maakunstikooli on kogunenud oskusi lihvima grupp noori skulptoreid, kes soovivad tõsta oma taset, et saada sisse mõnda tiheda konkursiga auväärsesse Tokyo kunstikooli. Nende plaanid satuvad aga ohtu, kui noori juhendama asunud õpetaja toob klassile töövahendiks veidrate omadustega savi. Varsti saabki selgeks, et kummituslikul savil on noortega omad plaanid – sellise saviga töötava õpilase oskused küll paranevad märgatavalt, kuid kahtlane ollus nõuab vastutasuks nii mõndagi. Savi võib ettevaatamatuid rünnata, ohvri enda sisemusse ahmida või muunduda hirmuäratavaks monstrumiks.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Vampiirisavi

PostitusPostitas JazZ- » 30. November 2017, 17:58

Selle filmi õigupärane koht on kolme osalejaga filmiveebi ühisvaatamisel, mille käigus kaks neist poole peal ära kustuvad, mitte 6-eurost ohvriandi nõudvas kinosaalis. Parimal juhul siis HÕFF'i omas, kus publiku joobetase on piisavalt kõrge, et ekraanil toimuvat õiglaselt hinnata (palju naerda). Iseenesest olid filmis mõned päris andekad stseenid küll, mida ma praeguseks kahjuks enam eriti ei mäleta, aga tean, et mu eesreas istunud Novodi-kolonn naeris vähemalt kaks korda ja naersin igaks juhuks kaasa. Üldiselt mul siiski suht savi!

Pilt

4/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist