Papside lahing 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Papside lahing 2

PostitusPostitas JazZ- » 19. November 2017, 20:27

Papside lahing 2
Daddy's Home 2 (2017)

Järgmine peatükk pühendunud isade Dusty (Mark Wahlberg) ja Bradi (Will Ferrell) pereelus rullub lahti jõulude eel. Vahepeal rahu sõlminud papside duo on leidnud sõbraliku mooduse oma isakohustuse ühiseks jagamiseks ning sünnib särav mõte korraldada kogu suurele kärgperele ühised uhked jõulupühad. Kutse võtavad vastu ka kauged külalised - vanaisad. Kuna rohkem erinevamad ühed vanaisad enam olla ei saaks, on probleemid kogu üritusse juba eos sisse kodeeritud. Dusty ülinõudlik ja karmikäeline macho-papa Kurt (Mel Gibson) ei salli silmaotsaski Brad'i ülevoolavalt tundelist, pehmeloomulist ja nunnutavat issit hr Whitakeri (John Lithgow). Nii on Bradil ja Dustyl vanameeste kantseldamise, jõulutunde loomise ja laste lõbustamisega käed-jalad tööd täis. Kas kogu kamp pikkadest pühadest ikka eluga välja tuleb, see selgub kinosaalis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Papside lahing 2

PostitusPostitas JazZ- » 15. Detsember 2017, 01:08

Esimesest osast olid mul pigem positiivsed mälestused, aga kuna mu mälu osutub vahepeal suuremaks petiseks kui kõik teleevangelistid kokku, siis jätaksin shadow of a doubti vaatamise mõneks teiseks korraks ja asuksin asja kallale. Millest me rääkisimegi? Nali, tean ju küll, et sellest keskpärasest järjest, mis paar päeva tagasi kahjuks parim kinolevis leiduv film oli. Ma ei tea, kas nad üritasid mingit "La la landi" teha selles "klassikaline vanakooli Hollywood - mida rohkem õnnetuid kukkumisi, seda rohkem nostalgiat" võtmes või olid nad nende halbade naljade eest 100% ise vastutavad, aga oma missiooni mind kordagi mitte naerma ajada täitsid nad igal juhul edukalt. Lisaks üritasid nad filmi lõpus mingit "kinos võiks inimesed omavahel suhelda" propagandat läbi suruda - nagu sellel 12-aastastest koosneval publikul ebaviisakaks käitumiseks lisamotivatsiooni vaja oleks. Linda Cardellini on mulle sellest hoolimata sümpaatne, loodetavasti saab ta kunagi mõnes heas filmis ka mängida. Peale Linda oli ka see termostaadi stseen küllalt hea - 100% samastatav ja nauditava sünergiaga - oleksid võinud terve filmi samamoodi libiseda nende korduvate libastumiste asemel.

Üldiselt olen väga rõõmus, et Reketi Maanteeameti reklaamid tagasi on. Olen pärast nende nägemist alati 10 korda rohkem motiveeritud turvavööd kinnitama, kuigi kinos selleks tavaliselt võimalust ei ole. Seekord polnud vaja ka, suht tasane sõit oli.


lol @
Spoiler :
Sully


5/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

5/10

PostitusPostitas Ralf » 08. Veebruar 2018, 05:08

Mel Gibson
Linda Cardellini
Also, respect Liam Neesonile ootamatu ja teravmeelse sutsaka eest. Sellegipoolest, kui algas kohustuslik laulunumber lõpus, olin ma juba suht...

Pilt

Ma ei tea, keskpärane oli tõesti, aga vähemalt samm edasi esimesest osast, kus oli rohkem lamedat slapsticki. Järjele andis soe jõulutunne palju juurde. Ja mida rohkem papse, seda rohkem apse. :irw: Esimene pool filmist oli isegi päris vaimukas (ja ma ei nõustu nendega, kes arvasid, et Mel on siin nagu puupakk, lihtsalt tegelane ise hästi ühedimensiooniline). Teises pooles läksid tegelased kuidagi liiga õelaks ja muutusid vastumeelseks. Üldse ei meeldi, kui komöödiad otsivad publikult haletsust lihtsameelsemate tegelaste suhtes, koheldes neid sitasti vms.
Ootused olid väga madalad ja film ületas neid. Kindlasti etem kui "A Bad Moms Christmas".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 79 külalist