Saag VIII: Jigsaw

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saag VIII: Jigsaw

PostitusPostitas Ralf » 30. Oktoober 2017, 17:27

Saag VIII: Jigsaw
Jigsaw (2017)

Arvukate mõrvade jätkuks, mis on toime pandud Jigsaw sarimõrvari käekirjaga, hakkab politsei taga ajama 10 aastat tagasi surnud mehe kummitust, sattudes mängu, mis on alles alanud. Kas John Kramer on surnuist üles tõusnud, et maailmale meelde tuletada, kui tänulik peab elu eest olema? Või on tegu lõksuga, mille on mõrvar üles seadnud nende reeglite järgi?

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Saag VIII: Jigsaw

PostitusPostitas Ralf » 30. Oktoober 2017, 17:28

Minu arvamus: https://www.facebook.com/ralfinurk/post ... 9852018881

Hea meelega tahaks "Jigsaw" üle vaadata kunagi, aga praegu oleks mu "Saw" filmide paremusjärjestus vist niisugune:

Saw II
Saw IV
Saw
Saw III
Saw VI
Jigsaw
Saw V
Saw 3D

P.S. Jah, ma tean, et mu vanad foorumipostitused ei ole kooskõlas selle edetabeliga, aga aastate jooksul neid filme uuesti vaadates on mu paremusjärjestus palju muutunud ja kindlasti muutub ka edaspidi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Saag VIII: Jigsaw

PostitusPostitas Defexer » 30. Oktoober 2017, 23:33

Ootasin midagi enamat ja psühholoogilisemat. Antud momendil jäi lahjaks. Õnneks suudeti eelmiste osadega ära siduda ja päris eraldiseisev tunne ei tekkinud seega 5/10. Verd ja otseselt mitte midagi core moodi ei näidatud ehk selles osas kerge pettumus.

https://www.youtube.com/watch?v=OxlJWPPg8BE&t=212s vaadake kasvõi kuuenda osa esimest trapi..imeline. Antud osas jäid kõik lõksud nii lahjaks ja sisuliselt mitte midagi ei näidatud.

Samuti tsikk oli päris palju pildis ja pakkus silmailu
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Saag VIII: Jigsaw

PostitusPostitas Rasmus » 24. November 2017, 19:41

Oeh kirjutasin mingi hullu ranti, kus kritiseerisin lõkse ja nende loogikat, aga halb internetiühendus on da best, nii et ei viitsi seda enam taasluua. Igatahes on seda filmi kirjutades ja disainides kasutatud vähem matemaatilist loogikat kui selles seerias kunagi varem. Mäng, millesse osalejad on paigutatud, on uskumatult sitt, ja
Spoiler :
kui te ütlete, et see on nii sellepärast, et Kramer oli tollal algaja, siis pange end põlema, kuna "Saw" ja "Saw IV" näitasid väga kenasti, milliseid lõkse Kramer oma algusaegadel tegi. Jah, need olid primitiivsed, aga mitte sitad, ebaloogilised või ebaefektiivsed.
Panin 5/10, kuna kinos "Saagi" näha oli mõnevõrra meelelahutuslik ja vahva, aga mida rohkem sellele filmile mõelda, seda rohkem ma vihale lähen. ÕHH!

Paremusjärjestus
"Saw"
"Saw V"
"Saw III"
"Saw VI"
"Saw 3D"
"Saw IV"
"Saw II"
"Jigsaw"
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 92 külalist