Minu näoga onu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu näoga onu

PostitusPostitas Rain » 13. September 2017, 13:31

Minu näoga onu
The Man Who Looks Like Me (2017)

Lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo. Kiusliku loomuga vanamees teatab, et ta on kohe-kohe maist teekonda lõpetamas ja ootab ainsalt pojalt enda eest hoolitsemist. Kui aga meeste ellu ilmub atraktiivne psühhoterapeut Marian, hakkavad isa ja poeg naise tähelepanu pärast omavahel konkureerima.

Vanal riukamehel Raivol õnnestub luua ridamisi piinlikke episoode, millega Hugo romantilised plaanid ära rikkuda. Andres Maimiku ja Katrin Maimiku tragikomöödia "Minu näoga onu" räägib pealesunnitud lähedusest, õnneotsingust ja andestamisest, pakkudes naeru läbi pisarate ja pisaraid läbi naeru.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Minu näoga onu

PostitusPostitas Kickflick » 22. September 2017, 16:44

Kindlasti viimase aja parim kodumaine film, kus on eluline, usutav, kuid samas tempokas ja ettearvamatu stsenaarium. Rain Tolk mõjub peaosas väga värskelt ja sümpaatselt, ka Roman Baskini sooritus väärib tunnustust. Traagika ja koomika on ilusti omavahel tasakaalus. Julgen soovitada küll. (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Minu näoga onu

PostitusPostitas Aivar2 » 25. September 2017, 01:19

Korralik film.Hea näitleja ansambel - Tolk,Baskin ja Võigemast.Midagi polnud kihva keeratud.Väga täpselt tehtud film.Taolisi Eesti filme käiks isegi tihemini vaatamas.Pakun et 2017 aasta parim Eesti film.
Maarja Mitti tutt meeldis kaa. Aga eks ta nägi ka üksjagu vaeva...Kas see film Blu Ray peale tuleb kaa?
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist