Plahvatuslik blond

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Plahvatuslik blond

PostitusPostitas Rain » 02. August 2017, 21:44

Plahvatuslik blond
Atomic Blonde (2017)

Oscari-võitja Charlize Theron ("Kiired ja vihased 8", "Koletis") põrutab suvesse märulipõnevikuga “Plahvatuslik blond”, kus MI6 ohtlikem palgamõrtsukas tegutseb revolutsiooni küüsis ja reetureist kubisevas plahvatusohtlikus linnas.

Tema Majesteedi salateenistuse parim agent Lorraine Broughton on osav spioon, kel ei jää vajaka ka sensuaalsusest ja metsikusest, ning kes on valmis oma oskusi võimatul missioonil ellu jäämiseks ära kasutama. Ta saadetakse kokkuvarisemise äärel Berliinist hindamatut toimikut ära tooma. Sealse osakonnajuhi David Percivali näol leiab ta partneri, kes aitab tal eluohtlikest spioonimängudest võitjana välja tulla.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

6.5/10

PostitusPostitas Ralf » 04. August 2017, 18:54

Ma tegelikult ei osanud arvata, et tegemist puhtaverelise spioonikaga, nii et film osutus täitsa teistsuguseks kui "John Wick", mis oli palju lihtsakoelisema märulifilm ja mitte nii tõsise temaatikaga. Karge 1989. aasta Berliini miljöö teenib filmi täitsa kenasti, soundtrack on mahe (palju tuttavaid vanu hitte) ning tegelastel jätkub särtsakust, et moodustuks enam-vähem toimiv kompott, aga mulle ei jäänud lõpuni muljet, et lähiajaloo puudutamine ja see bondilik lähenemine väga filmi kasuks rääkisid. Pealekauba on süžee ebavajalikult keerukas ja kohati raskesti jälgitav. Actionit siin kokkuvõttes eriti palju polegi, aga üks 10 mintsa pikk üheainsa võttena mõjuv stseen on väga mälestusväärne. Kena disainiga väike film, sisuline pool lihtsalt ei kandnud välja. Üritas olla rohkemat kui tarvis oli.

Pärast Rihanna postitantsu "Valerianis" ning Boutella-Theroni armustseeni "Atomic Blonde'is" võib öelda, et olen nädala jooksul kinos kaks semibonerit saanud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: 6.5/10

PostitusPostitas Kadii » 10. August 2017, 15:00

Ralf kirjutas:Karge 1989. aasta Berliini miljöö teenib filmi täitsa kenasti, soundtrack on mahe (palju tuttavaid vanu hitte) ning tegelastel jätkub särtsakust, et moodustuks enam-vähem toimiv kompott, aga mulle ei jäänud lõpuni muljet, et lähiajaloo puudutamine ja see bondilik lähenemine väga filmi kasuks rääkisid. Pealekauba on süžee ebavajalikult keerukas ja kohati raskesti jälgitav. Actionit siin kokkuvõttes eriti palju polegi, aga üks 10 mintsa pikk üheainsa võttena mõjuv stseen on väga mälestusväärne. Kena disainiga väike film, sisuline pool lihtsalt ei kandnud välja. Üritas olla rohkemat kui tarvis oli.


Kusjuures tõesti, samad mõtted täpselt. Pole eriline kaklusstseenide huviline ja ei oska neid kunagi hinnata, aga arvan, et see märulistseen jääb mulle mõneks ajaks meelde.
Spoiler :
See esimene suur üllatuslik lõpp ei üllatanud ka eriti. Mitte et ma ette oleks aimanud seda, aga kogu see jutt sellest topeltagendist ajas mind närvi, sest ma mõtlesin kogu aja, et kes see kurat on ja kas ma magasin maha, kui nad teda näitasid. Ma olin väsinud ka muidugi, aga ikkagi. Teine osa üllatuslikust lõpust oli samas päris hea lüke.

Charlize on ikka päris hot ka.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Plahvatuslik blond

PostitusPostitas Ronet » 15. August 2017, 18:52

Väga tahtsin, et rohkem meeldiks.. aga see 80ndate taust oli liialt digitaalne, muusikakasutus liiga nina pihta ja mis kõige tähtsam, lugu ise ei pakkunud üldse pinget. Aga puhtalt märuli tasemel ikka väga vingelt lahendatud ja James McAvoy ning Sofia Boutella.. uuh..

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Plahvatuslik blond

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Veebruar 2018, 19:35

Girl-on-girl actionit ma nautisin. It was niiiice.. Korduvalt filmi jooksul mõtlesin, et kui paganama kaunis on Theron. Jumalik. Ja kui ta veel kicks ass ...HAWT. Võitlusstseene nautisin väga, eriti seda korteristseeni. Võiks arvata, et muu osa jättis mind külmaks, aga ei. Terviklikult mulle film meeldis rohkem kui ma loota julgesin. Tavaliselt filmipostrid jätavad mind külmaks, aga selle filmi oma on üks vähestest mis mulle väga-väga meeldib. <3

10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron