Muumia

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Muumia

PostitusPostitas Rain » 04. Mai 2017, 22:08

Muumia
The Mummy (2017)

Hauatagune elu ja muumiate saladused on kütkestanud inimesi Egiptuse tsivilisatsiooni algusaegadest saati. Uue ja vaatemängulise "Muumia" filmi peaosas särab sarmikas Tom Cruise kartmatu ja lustliku hauarüüstajast õnneküti Nick Mortoni rollis. Iidsetel aegadel üksildase kõrbe sügavustesse elusalt maetud Egiptuse printsess Ahmanet (Sofia Boutella), kes jäi ebaõiglaselt ilma oma troonipärimisõigusest, saab juhuse tahtel üles leitud ja päevavalgele toodud. Tohutust ülekohtust laastatud printsess toob endaga kaasa aastatuhande jooksul koondunud viha, kättemaksuhimu ja kurjuse, millist lihtsurelik ettegi kujutada ei oskaks. Tempoka seikluspõneviku teekond kulgeb Kesk-Ida lõpututest liivakõrbetest tänapäeva Londoni salajaste maa-aluste labürintideni tulvil hämmastavaid trikke, pingelisi tagaajamisi, ootamatuid süžeepöördeid ja hirmuäratavaid tegelasi. Nii saab sisse juhatatud uus maailm täis jumalaid ja koletisi...


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Muumia

PostitusPostitas Rasmus » 18. Jaanuar 2018, 04:37

Ainult üks on asi on halvem, kui lihtsalt halb film: halb film, mis peaks alustama seeriat, aga on nii halb, et jääbki üksikuks halvaks filmiks. "Muumia" juhatab sisse Universali Dark Universe'i, aga kuna erinevalt DC-st on Universalil säilinud enesekriitika, on seeriale nüüd kiirelt pidur peale tõmmatud ja lootus Johnny Deppi nähtamatu mehena näha haihtunud (hah!). Ehk siis uue "Muumia" suurim viga ongi, et see rikkus mu lemmiknäitleja karjääri elustamislootuse. Ja noh, see ka, et tegemist on lihtsalt üdini kehva filmiga. Algul võib isegi mulje jääda, nagu uus "Muumia" oleks peaaegu sama fun ja light nagu Brendan Fraseriga "Muumiad", aga seda lootust jagub siiski vaid esimesteks möllustseenideks. Kui Sofia Boutella nii kaunis (ja alasti) ei oleks, poleks siin midagi vaadata. Lisaks on Tom Cruise castitud mingi 20-aastase kuti rolli, nii et mina harrastan selle peale eyerolli --> :pööritus:. Lõpus jäin kahjuks magama, nii et kui viimase veerandtunni jooksul imesid korda saadeti, siis pean oma laitussõnu sööma. Samas ei kavatse ma seda nagunii teha, kuna laitussõnad pole minu teada makaronid.

3/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Muumia

PostitusPostitas Cochrane » 10. Märts 2018, 15:56

Täielik jura. Suutsin vaevu toimuvale keskenduda, niihästi tegelased kui maailm olid sedavõrd kahvatud ja tuimad, et ei hoolinud karvavõrdki Cruise'i mängitud tüübi (mis ta nimi ka polnud) saatusest. Paistab, et selle filmiuniversumi loomine sureb kiiret surma ja antud juhul on see ka tõesti hea. Ma pole ühiste koletistefilmide vastu, aga see vajab tegijaid, kes vähemalt suudaks teeselda, et neid huvitab nende töö. Siin isegi ei üritatud. Või veelgi hirmuäratavam - nad üritasid ja see oli parim, mida nad suutsid.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron