Power Rangerid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Power Rangerid

PostitusPostitas Ronet » 22. Märts 2017, 16:43

Power Rangerid
Power Rangers (2017)

"Power Rangerid" on lugu viiest tavalisest keskkoolinoorest, kes peavad oma väikest kodulinna Angel Grove'i ja kogu maailma ähvardavate tulnukate rünnaku ära hoidmiseks kellekski tavatuks muutuma. Väljavalitud kangelased avastavad peatselt, et vaid nemad suudavad planeedi päästa. Selleks aga peavad nad tavaelu mured seljatama ja ühiselt Power Rangerid olema, enne kui on liiga hilja.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Power Rangerid

PostitusPostitas Ronet » 31. Märts 2017, 20:54

Ma kasvasin üles rohkem Power Rangerite kui Turtles'ide najal. IMO täitsa õnnestunud uusversioon for what it's worth. Kui algne versioon oli rohkem Päästja koolikell, oli siin ilmselgelt Breakfast Club üheks mõjutajaks ning see väikelinna miljöö ja operaatoritöö andis kerge Friday Night Lights'i vibe'i juurde. Natuke ülemäära jaburaks läks küll mingist hetkest, kuid see oli juba algmaterjalile üsna omane. Ma oleks isegi rohkem üle võlli läinud sellega.

Tundus, et peale minu oli saalis veel 1-2 inimest, kellel mingi lapsepõlve seos selle seeriaga oli. Kui see õige tunnusmuusika mõneks sekundiks tööle hakkas, käisid judinad üle selja ja tekkis tahtmine paar pisarat maha panna. Vaataks hea meelega veel mõne järje ära.

leebe 6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist

cron