Minu elu Tsukiinina

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu elu Tsukiinina

PostitusPostitas Ronet » 06. Märts 2017, 17:48

Minu elu Tsukiinina
My Life as a Zucchini (Ma vie de Courgette) (2016)

"Minu elu Tsukiinina" on lugu väiksest 9-aastasest poisist hüüdnimega "Tsukiini" (prantsuse keeles Courgette), kelle elu algab päris õnnetute tähtede all. Pärast ema ootamatut surma sõbruneb Tsukiini heasüdamliku politseiniku Raymondiga, kes saadab Tsukiini lastekodusse. Seal ootavad teda uued sõbrad, kelle elu samuti ei ole olnud nii lihtne. Igaüks neist omab portsu särtsakust, positiivsust ja kujutlusvõimet, mis nii tihti läheb meil täiskasvanutel kaduma. Elu on kohati kurb, aga ka täis seiklusi - ja armastust.

Claude Barrasi filmi teemavalik on lastefilmile ebatavaline, aga "Tsukiini" näitab, kuidas väikesed lapsed suudavad hoolimata eluraskustest näha maailma helgemat poolt, olla solidaarsed teineteisele ja lõpuks tõusta oma elu kangelasteks.

Film on täis muhedaid detaile, tabavat muusikat, lustakaid interjööre ja ennekõike naljakat huumorit. Sellest filmist leiduvad selle aasta filmimaailma suurimad superkangelased, kes jagavad vaatajatele oma ligitõmbavat elufilosoofiat!

Minu elu Tsukiinina esilinastus 2016. aasta Cannes'i filmifestivali programmis Directors' Fortnight. Film võitis austatud Anncey rahvusvahelise animatsioonifestivali peaauhinna ja on Šveitsi ametlik nominent parima võõrkeelse filmi Oscarile.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist

cron