Kong: Pealuu saar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kong: Pealuu saar

PostitusPostitas Ronet » 25. Veebruar 2017, 14:50

Kong: Pealuu saar
Kong: Skull Island (2017)

Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kong: Pealuu saar

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuni 2017, 16:14

was ok. eriefektid ja 70ndate kujutamine olid parimad. lizard people oli tore kõrvalplot, et vahelduseks polnud kong paha (mitte, et ta kunagi oleks paha olnud, inimesed lihtsalt vallutavad tema saari koguaeg..). muidu suht meh, väga üheülbaline ja suht mittemidagiütlev film. nägi äge välja, aga substantsi vähe.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kong: Pealuu saar

PostitusPostitas Jolt » 27. Juuni 2017, 14:14

Ma alustasin vähemalt paaril korral tolle filmi kallal lammutava kommentaari kirjutamist. Kuna ma nendest ühegi postitamiseni ei jõudnud võib vaid eeldada, et mu reaktsioon jahtus üsna kiiresti ja too film kadus mu mälust.

Meenutades võib öelda vast seda, et mul olid sellele filmile üsna kõrged ootused. Ei leidnud sellele kinnitust, aga mälus kumab mälestus justkui oleks selle filmi stsenaarium suutnud tekitada valju kahina, positiivses mõttes. Sinna lisandus mitmekülgne ja üsna läbinisti andekas seltskond näitlejaid ning noor lavastaja, kellele olin nõus tema eelmise filmi eest andma kõvasti krediiti. Tipuks veel trailer, mis mõjub jätkuvalt.

Tegelikult mõjus too film vaadates korraga tormaka ja laisana. Mitte mingit krunti tegelastele ja ebamäärase ning õhkõrnad arengukaared. Tõsi on, et Kongi vaatamisest on möödas pikk aeg, kuid tolle filmi tegevustlikku meenutades tekib mul tavatult palju küsimusi, et millest tulenevalt üks või teine tegeleda mingil moel võis käituda. Kardan, et need küsimused tekkisid juba kinosaalis. Lisaks see 70ndate õhustik. Too oli ikka täiesti suvaliselt peale visatud ja ei lisanud filmile mitte midagi otsest. Pigem mõjus see välja teenimata küünitamisena "Apocalypse Now" varjus ja mängis seostele, mis jäid üksnes pinnapealseteks.

Ehk jah, nendest koostisosadest oleks võinud saada midagi oluliselt lahedamat, selle keskpärase Kongi versiooni asemel, mis rõhub eelkõige spektaaklile.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kong: Pealuu saar

PostitusPostitas Rasmus » 08. Juuli 2017, 01:01

Tuleb eelkõnelejatega nõustuda. Imeline treiler, keskpärane film. Samas ma otseselt materdama ei hakkaks, midagi hullu ju polnud. Tegelased mulle tegelikult täitsa meeldisid, ehkki, nagu Joltki tõdes, nende arengule eriliselt ei panustatud. Siiski oli alati natuke kahju, kui järjekordset somewhat näokat (as opposed to näotu) tegelast kahurilihana koheldi. Eriefektid tekitasid minus kahetisi tundeid - ei olnud läbivalt päris nii lõplikult viimistletud, kui võinuks olla. Aga hästi lavastatud film küll. John C. Reilly tegelane oli lemmik
Spoiler :
ja kartsin kogu aeg, et ta leiab enne perega kohtumist oma teenimatu otsa. Õnneks nii siiski ei läinud.
Tom Hiddleston on naeruväärselt ilus mees. Absurd! Stseen pärast lõputiitreid tegi mu meele täitsa rõõmsaks - ootan!

6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kong: Pealuu saar

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 19. Veebruar 2019, 23:11

Mulle küll väga meeldis. Alati eht vaadata sellist suurejoonelist seiklust ägedate peletistega. Väga kahju, et ma kinos ei käinud seda vaatamas. Suht poogen tegelaste arengust kui sellised pasatskid on filmis ringi kakerdamas ja elu põnevaks tegemas. Täpselt sama nagu Pacific Rim'i esimese osaga. Ja minu meelest väga lahedalt tehtud ka.

Tom ja Brie on masendavalt ilusad inimesed :$

kaheksa faking punkti kümnest, rooooar
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist

cron