November

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

November

PostitusPostitas Rasmus » 29. Jaanuar 2017, 15:53

November
November (2017)

"November" on fantaasiafilm, mis põhineb Andrus Kivirähki armastatud romaanil "Rehepapp ehk November". Lavastaja Rainer Sarneti käe all valminud teost võib kirjeldada kui muinasjutufilmi täiskasvanutele, kus saavad kokku must huumor ja romantiline armastus. Filmi tegevus toimub paganlikus Eesti külas, kus ahned ja juhmid külaelanikud pistavad rinda nii Katku, Vanapagana kui krattidega. Loo peategelane on noor talutüdruk Liina (Rea Lest), kes on lootusetult armunud külapoiss Hansu (Jörgen Liik). Hansule on aga silma jäänud hoopis imekaunis mõisapreili (Jette Loona Hermanis). Lisaks nõuab Liina isa (Arvo Kukumägi), et neiu läheks naiseks ropu suuvärgiga Endlile (Sepa Tom).

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: November

PostitusPostitas Rasmus » 31. Jaanuar 2017, 21:50

On keegi näinud veel? Tahaks muljeid vahetada. Mulle meeldis lausa nii palju, et kui mõnda tobedamat stseeni poleks olnud, oleks 10/10 pannud. Eesti filmidest mu hetkeline lemmik. :P
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: November

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 18. Veebruar 2017, 21:03

Vabalt üks parimaid Eesti filme, mida näinud olen. Visuaalselt oli :o Ja mil ei vaatajale ei tehta kõike puust punaseks, ikkagi oli aru saada, mis värk on. Oli nalja, oli draamat ja oli ka väheke õudut.

Noored näitlejad olid väga hästi valitud ja olid rollides head. Noorde peretütresse armusin kinos küll ära :$

Väga eht kraam :)

8/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: November

PostitusPostitas Aivar2 » 03. Mai 2018, 02:04

Visuaalselt hea.Väga ehe näitleja sooritus Rea Lest´lt.
Film ei jutusta eriti mingit lugu,näitlejate tekst on peamiselt mõistujutt.Tegelikult oli see ka suht ootuspärane.
Esteetiliselt kole,samas seda filmi tegijad ka taotlesid.
Üldiselt ei meeldinud.Peab ikka filmi tegijatel raha olema, et sellist filmi toota.Mingit vaatajate rekordit sellelt filmilt ju ei oota.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53

Re: November

PostitusPostitas Katariina Viller » 06. Juuni 2018, 00:35

Oi, minu meelest oli just esteetiliselt=visuaalselt ilus linatükk, täitsa nautisin operaatoritööd. Ja tervikuna oli mu meelest samuti üks viimaste aastate paremaid Eesti filme - helikujundus ja näitlejatööd ja lugu...
Katariina Viller
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 06. Juuni 2018, 00:23

Re: November

PostitusPostitas Kidd » 05. Märts 2019, 10:22

Võib ju olla kunst ja hea näitlejatöö või misiganes, aga mina ei lähe üldise kiidulauluga kaasa. Nii valusat jama pole ma ammu näinud. Lihtsalt ei suutnudki lõpuni vaadata.
2/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist

cron