Star Wars: Viimased jedid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas ruut » 23. Detsember 2017, 17:12

Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas Rasmus » 24. Detsember 2017, 16:59

ruut kirjutas:HÄID JÕULE!

Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas Kickflick » 26. Detsember 2017, 19:37

ruut kirjutas:HÄID JÕULE!


Miks sa pead röövima rõõmu inimestelt, kellele see film suure elamuse pakkus? Miks?

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas rauls » 26. Detsember 2017, 20:21

Mul nii hea meel, et JazZ- otsustas filmi ära vaadata. Tema kommentaarid on kulda väärt! Mind ennast jätavad üldiselt sellised palju mõttetut kõmmutamist sisaldavad superkangelaste filmid (nagu näiteks "Star Warsi" saaga teosed) täiesti külmaks. Igaks juhuks ütlen, et ei pea kedagi rumalaks, kellele antud film meeldis väga.
Spoiler :
JazZ-'st on saanud vimastel aastatel mu lemmikfoorumlane
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas Ronet » 26. Detsember 2017, 21:34

See, et ma teemat lugeda pole viitsinud, viitab vist filmi keskpärasusele?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas JazZ- » 29. Detsember 2017, 04:58

rauls kirjutas:
Spoiler :
JazZ-'st on saanud viimastel aastatel mu lemmikfoorumlane


Rõõm siin teemas vahelduseks ka mõistlikku juttu näha!


Ronet kirjutas:See, et ma teemat lugeda pole viitsinud, viitab vist filmi keskpärasusele?


Või siis sellele, et sa oled vilets filmiveeblane :vihane:

Spoiler :
Pilt


ruudu arvustusega olen laias laastus kuni praktiliselt täiesti päri - mulle tundub, et põhiline erinevus meie arvamustes on see, et ruut pidas filmi kogu väljatoodud kriitika taustal OKEIKS ja mina KOHUTAVALT HALVAKS. Võib-olla on minu jaoks lihtsalt andestamatum, et maksumaksja raha sellisele jamale kulutatakse, isegi kui see maksumaksjate enda vaba valik on.

Lisaks jõudsin järeldusele, et Ralfi "igavus on su enda süü" pole eriti õiglane süüdistus. Kui matemaatikatunnis õpetatakse kümne piires liitmist ja ma olen nagu see väike tüdruk "Gifted'ist" ammu aru saanud, et 4+5 = 9, siis see, et õpetaja seda veel kümme korda üle räägib ja ma igal nendest kordadest järjest suuremat soovi ennast mõrvata tunnen, on konkreetselt õpetaja (või rumalate klassikaaslaste) süü. Sisuliselt samal põhjusel mõjus ka uus "Star Wars" minu jaoks igavalt: olen seda valemit juba korduvalt näinud ja ei kavatsegi ennast filmimeistrite laiskuses süüdistama hakata.

Positiivsemast küljest tasus see 2.5 tundi kannatamist ikkagi ära, sest sattusin mõned päevad tagasi mitu aastat vana Kylo Reni SNL'i sketši peale ja oskan seda nüüd ilmselt rohkem väärtustada. Lisaks tekitas see klipp mõtte, et keegi võiks "Star Warsi" hoopis Taika Waititi käsutusse anda, saaksid endale vähemalt adekvaatse huumori.

Veel nalja: Oh hi, Mark (jajah, ma tean isegi, et ka see on old, Soprano.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas Forzelius » 01. Jaanuar 2018, 09:48

pigem meeldis. saan mõlemast poolest aru siin arutelus, aga ei viitsi väga kaasa rääkida. wtf see
Spoiler :
leia hõljumine oli though?!?!
also, kui carrie fisher oleks surnud enne seda filmi või pre-produktsiooni ajal, siis vast poleks Lukega seda sammu tehtud. kahtlen, et nad plaanisid kõiki originaalsest kolmikust ära tappa. samas see obiwanilik haihtumine oli kena.
kolmandas osas võiks mingi hologramm-ilmumine olla. also fuck yeah yoda

huumor oli kohati väga off. nagu keegi siin mainis, siis ilmselgelt on mingid marveli mõjud ja on see üsna ebaedukalt siia üle toodud. panin selle esmapilgul lavastaja stiili arvele, kuid siis hakkasin mõtlema, et rian on üsna mitte-humoorikas lavastaja ja teeb päris külme filme tavaliselt. nii et ilmselt siin mingid produtsendid vaatasid, et on vaja lapsesõbralikuks teha or smth.
solid chapter muidu, veidi sama probleem, mis force awakensil ehk siis rewatch value natuke puudub, aga ei saaks öelda, et ma ei saanud väärt meelelahutust need peaaegu 3 tundi. kõik osad töötasid ja kvaliteetne toode mu ees oli olemas. kui ikka 2:40ish filmiga kella ei vaata, siis võib rahule jääda. natuke ennast kordavaks on see saaga muutumas though
Spoiler :
vähemalt ei olnud adam driveri kyloga mingit heaks muutumist ja jäeti ta ikka pahaks.
värskendav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas Cochrane » 18. Jaanuar 2018, 03:29

Paremini saab ikka ja hoolimata mõnest suurepärasest momendist oli siin ka mitmeid selliseid, mis filmis pisut ankruna tundusid. Loodetavasti suudab triloogia viimane osa võimsa lõpupaugu anda, aga sellele 7/10.
Pilt
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Star Wars: Viimased jedid

PostitusPostitas barton fink » 13. Märts 2018, 18:36

Star Warsi saaga on muutunud iseenda kitšilikuks paroodiaks. Aga olgem ausad: mul on juba täiesti pohhui, sest justkui ladina seepides ei lõpe ka siin kaotatud-leitud laste/vanemate voog mitte kunagi. Same shit different day.
3/10
Kasutaja avatar
barton fink
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25. Veebruar 2012, 02:04
Asukoht: viljandi

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist