Doktor Strange

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Doktor Strange

PostitusPostitas Ronet » 15. Oktoober 2016, 18:45

Doktor Strange
Doctor Strange (2016)

Pärast seda kui enesekindlusest pakatav kirurg (Benedict Cumberbatch) autoõnnetusse satub ja oma kätele viga teeb, asub ta rännakule maailma ääremaadele, et õppida selgeks iidsed nõidused ja paralleelreaalsuste vaheline reisimine.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas Pixie » 30. Oktoober 2016, 09:44

Kuigi Strange ja tema lugu olid minu jaoks täiesti tundmatud, läksin kinno eeldusega, et ju on mingi järjekordne koomiksifilm, mis on tehtud nagu kõik eelnevad ja ei leia sealt midagi uut ega huvitavat. Eks ülesehitus oli ikka nagu tavaliselt, aga mingi teine mekk oli asjal küljes. Vb see spirituaalsuse teema... või ei olnud ma kaua kinos käinud. Aga lisaks kõigele oli visuaalne pool peadpööritavalt võimas. Uhh. 3D rokkis täiega, üks viimase aja parimaid elamusi. Ja Tilda Swintonit on mul alati hea meel näha.

Muidu, ühe lõputiitrite lisastseeni ootasin ma ära. Aga kas oli teine ka veel? :(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas Kickflick » 30. Oktoober 2016, 15:09

Visuaalse poole pealt äärmiselt võimas ja nauditav. Ka filosoofia, mida anti vaatajatele edasi, oli väga intelligentne ja kaasahaarav. Küll aga valmistas pettumuse järjekordne korduv struktuur, mis on mind viimastel aastatel Marveli filmide puhul ära tüüdanud, nagu peategelasega juhtub traagiline õnnetus, seejärel saab ta erilised võimed, millega loodab elu endiseks muuta, kuid hakkab hoopis kurja vastu võitlema. Neid reegleid rikkudes oleks filmi sisu visuaalse poolega isegi võrdselt tugev olnud.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. November 2016, 01:50

Mulle ka meeldis. Sisu polnud liiga pläust, Cumberbatch on alati ladna vaatamine ja visuaalid olid tõesti ülikõvad. Ühed parimad (kui mitte parimad), mida selles genres nähtud. Ja 3D tasub ka ära kindlasti.

7.5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas mjölnir » 30. Detsember 2016, 03:02

Spoiler :
See oli imelik, et alguses aitab üks tüüp teda aga pärast on vaenlane ja mulle meeldis rohkem too koht kui ta pidi võitlema Doormammu vastu.
Kuri keel on teravam kui nuga.
Varga vastu pandi vanasti luuavars ukse taha, röövlile pandi luuavarrega vastu pead!
Avengers assemble!
Kasutaja avatar
mjölnir
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 79
Liitunud: 29. November 2015, 22:08
Asukoht: Avengers

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas ruut » 30. Detsember 2016, 10:49

mjölnir kirjutas:
Spoiler :
Doormammu

Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Doktor Strange

PostitusPostitas Cochrane » 17. Detsember 2017, 19:34

Nojah, oli küll taas saamislugu, aga millegipärast ei häirinud. Hea näitleja, võimsad visuaalid. Ilmselgelt ootan järgmiselt veelgi enamat, aga ka see oli väga nauditav. 8/10

Pilt
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist