Louis Draxi üheksas elu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Louis Draxi üheksas elu

PostitusPostitas Ronet » 18. September 2016, 13:42

Louis Draxi üheksas elu
The 9th Life of Louis Drax (2016)

See lugu algab Louis Draxi üheksandal sünnipäeval, mil kogu tema noore elu jooksul asetleidnud kummalised juhtumid kulmineeruvad õnnetusega, mis peaaegu poisi surmaga lõpeb. Doktor Allan Pascali (Jamie Dornan) hakkab juhtum paeluma sedavõrd, et ta soovib iga hinna eest välja uurida kogu valgustkartva tõe nende kummaliste kokkusattumuste taga, mis on Louisega kaasas käinud terve tema noore elu vältel. Peatselt tõmmatakse Pascal müsteeriumisse, mis muudab häguseks reaalsuse ja fantaasia vahel asuvad piirid...

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Louis Draxi üheksas elu

PostitusPostitas Rasmus » 25. September 2016, 21:47

Mõtlesin nime järgi, et mingi random multikas, aga tegelt ALEXANDRE FUCKING AJA värk. Horrori-elemente oli väga piiratud koguses samas, mingist Aja käekirjast või värgist küll rääkida ei saa, ja ma isegi ei tea, kuidas seda filmi žanriliselt piiritlema peaks. Hästi omapärane film igatahes, nagu absull ei oska kõrvutada millegagi. Et pmst naq LFT ütluse vastupidine esitlus ehk siis "film, mis pole suurt midagi erilist, ehkki on otsast lõpuni eriline". Pahane olen selle vene tädi peale, kes filmi kõige dramaatilisema stseeni ajal valjuhäälselt üle saali aevastas. Nagu come on, Aaron Paulil olid peaaegu pisarad silmas ju.
Spoiler :
Twist
oli underwhelming. Muidu tegelt sümpaatne ja iseäralik ja lahe ja värki. Võite vaadata küll, ma ju filmikriitik.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist