Sing Street

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sing Street

PostitusPostitas Rasmus » 17. September 2016, 00:15

Sing Street
Sing Street (2016)

Nakatavalt kaasahaarav muusikafilm "Sing Street" räägib 14-aastasest noorukist Cosmost (debüütroll Ferdia Walsh-Peelolt), kes kasvab üles 1980ndate Dublinis, hallis Iirimaa linnas, kuhu jõudsalt edetabeleid vallutama asunud moodne briti popmuusika ei jõua just eriti sageli. Cosmo tunneb, et peab igavuse peletamiseks (ja ühe kohaliku noore neiu südame võitmiseks) tegema midagi ennenägematut: nii paneb ta kokku oma bändi ja hakkab koos sellega Duran Durani stiilis muusikavideosid väntama.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Sing Street

PostitusPostitas Rasmus » 18. September 2016, 15:42

Vb veits liiga lihtne film, oleks mingit suuremat konflikti või murdepunkti tahtnud. Iseenesest see vanema venna
Spoiler :
vihapurse
viimases vaatuses nagu oli selline " :shokeeritud: " moment, aga siiski mitte piisavalt impactful minu jaoks. Vb ma muidugi ise süüdi selles - et peaks mingis teises situatsioonis uuesti vaatama või midagi. Eneseleidmisefilme muidu kaevan küll. Muusikateema loomulikult sobis mulle hästi, mõned head inside'imat sorti joke'id olid dialoogis sees. Dialoog üldse selline mõnus naturaalne. Postril on imo ikkagi Billie Joe Armstrong.

Pilt

"Riddle of the Model" veits kummitab.
Tegelaste vanuseid ei suutnud uskuda.

Tore. 6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Sing Street

PostitusPostitas Kadii » 03. Juuli 2017, 23:26

Rasmus kirjutas:Vb veits liiga lihtne film, oleks mingit suuremat konflikti või murdepunkti tahtnud.
Tore. 6/10


Nõustun igati, lõpp läks natuke liiga tiluliluks, muidu hea lihtne vaadata.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist

cron