Barbar Conan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Barbar Conan

PostitusPostitas Cochrane » 15. August 2005, 14:45

Barbar Conan
Conan the Barbarian

Lapsena tapeti Conani (Arnold Schwarzenegger) vanemad ja tema küla põletati metslaste hordide poolt. Neid juhtis sorts Thulsa Doom (James Earl Jones). Conan viidi põhja, kus teda koheldi nagu looma ja müüdi hiljem orjaks. Tema isand tegi temast sõdalase ja andis talle ühel päeval vabaduse. Nüüd asub Conan kättemaksuteele, seejuures abistavad teda kuninganna Valeria (Sandahl Bergman) ja mongol Subotai (Gerry Lopez).

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Mihkel » 24. September 2005, 10:22

Lahe film, aga Arnoldi aktsent on kõva, aga mis sellest. Väga huvitav ülesehitus, näitlemistöö polnud kah kehva.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Ralf » 14. Veebruar 2010, 18:12

Minus oli alati valitsenud ebakindlus, kas olin näinud "Conan the Barbarianit" või "Conan the Destroyerit". Teadsin, et vaatasin ühte neist lapsena telekast, ja eriti ehedalt oli mul meeles stseen, kus Conan kakleb peegleid täis ruumis mingisuguse musta humanoidse kolliga, kes meenutas kangesti Creature from the Black Lagooni. Vaatasin siis "Conan the Barbariani" ära ja sealt niisugune stseen puudus, sestap oli see Conan, mida TV3 kord kunagi käias, siiski vähekiidetud järjelugu.

"Conan the Barbarian" on enam-vähem kõike, mida võib oodata Arnold Schwarzeneggeri teosest ja tüüpilisest mõõgavõitlus- ning nõiakunstifilmist. Eks tegu on omamoodi madalakvaliteedilise epicuga, mis on täis juustust ebataotluslikku huumorit, verevalamist (veri näeb siin filmis muide üllatavalt tõetruu välja!) ja muidugi muskleid ning paljaid naisi.

Nagu mainitud ei saaks üks film vähemalt antud žanris kuigi palju parem olla, kuid kohati hakkas selle enam kui 2 tunni pikkuse filmikese vaatamise käigus küll igav ja "lõpuvõitlus" oli küllaltki mitterahuldav. Samas on see nii mõneski mõttes päris kohustuslik linateos ja nagu ma tähele pannud olen, nimetab suur osa kodumaiseid filmiblogijaid (sh. Kalver) seda parimaks filmiks, mis kunagi tehtud.

Pilt Pilt

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 151 külalist