Koorekiht

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Koorekiht

PostitusPostitas Ronet » 12. August 2016, 18:57

Koorekiht
Café Society (2016)

Teravmeelne ja tihti naerutav "Koorekiht" viib meid teekonnale, kus me näeme pastelselt riietatud niiditõmbajaid luksuslikes Hollywoodi villades, tagasihoidliku Bronxi perekonna tülisid ja katsumusi, New Yorgi gangsterite reegliteta vägivallatsemist ning Manhattani kõrgseltskonna sädelevat välispinda ja salajasi skandaale.

Woody Allen loob selles filmis 1930ndate kadunud maailma, et jutustada äärmiselt romantiline lugu surematutest unistustest.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Koorekiht

PostitusPostitas Rasmus » 17. August 2016, 16:07

Kaotasin oma Woody Alleni süütuse märksa hiljem kui tema tütar, aga sain omaarust "Café Society" abil kenasti pihta, mis ta tööd nii edukaks on teinud, ja tahaksin moraalsest vastuolust hoolimata öelda, et mulle täitsa meeldib ta stiil (siiski loodan, et ta põleb põrgus ja whatnot). Kristen Stewart ja Jesse Eisenberg on imeline kooslus, ja kuigi ma pean pärast tänast kinokülastust tõdema, et kumbki neist pole eriti võimekas näitleja, on neid koos ekraanil sellegipoolest äärmiselt tore vaadata. Hea on näha ka Blake Livelyt (kas kaks ühe näitlejaga filmi samal ajal kinos on üldse legaalne?), aga mul on ikka natuke halb mõelda, et ta kogu oma silmipimestava iluga Woody Alleni läheduses viibima pidi. Kinost lahkudes oli natuke kurb tunne, ja mitte ainult sellepärast, et olin 96 minutiga oma moraalse kõlbluse igaveseks kaotanud ‒ Allen puudutab lisaks alaealistele tüdrukutele ka teemasid, mis oma realistlikus käsitluses natuke liigagi tuttavlikud on. Ralf kindlasti nõustuks.

6/10 ‒ paneksin 7/10, aga ma olen juba vanusegrupist väljas
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Koorekiht

PostitusPostitas Ronet » 13. September 2016, 08:32

Eeh. Kristen Stewart ei tundunud õige selle rolli jaoks. Vaadatav küll, aga ei midagi ülemäära erilist. Värvitoonid olid mõnusad. Silm puhkas.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist

cron