Pulmakütid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pulmakütid

PostitusPostitas Taavi » 14. August 2005, 22:40

Pulmakütid
Wedding Crashers

Lahutusagendid John Beckwith ja Jeremy Grey tegelevad omapärase hobiga - nimelt külastavad nad kontvõõrastena mitmesuguseid pulmi ning võtavad seal sihikule ilusaid vallalisi neidusi. Ühel päeval saavad nad haisu ninna rahandusministri tütre pulmadest, kust nad kuidagi puududa ei taha. Peole jõudes võtavad nad sihikule kaks pruutneitsit, kes on samuti lugupeetud ministri tütred. Kuid nad ei kujuta ettegi milliseid sekeldusi see kaasa toob ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 11. September 2005, 20:43

Ilmselt 2005. aasta üks parimaid komöödaid. Lõbus ja hoogne ning hetkekski ei hakka igav. Owen Wilson ja Vince Vaughn sobisid väga hästi.

9/10
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 11. September 2005, 21:46

Ootan ka seda ülimalt naljakat filmi. Vähemalt loodan et see on nii. Vähemalt treiler oli väga koomiline.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas silx » 05. Jaanuar 2008, 01:56

Alguses kui treilerit vaatasin sis kartsin et kõik naljakad kohad on seal ära ja rohkem neid polegi.aga ei uskund et nii hea film võib olla.Naerda sai ikka kõvasti ja praegu minu lemmik film.Soovitan kõikidele!! :))
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kickflick » 21. Märts 2010, 18:22

Väga lahe komöödia, nüüd mu üks lemmikutest. Sisu oli ja naerda sai ka kõvasti. Filmides, kus Vince Vaughn ja Owen Wilson mänginud on, pole kunagi pidanud pettuma. :) 9/10

Lemmikkohad:
Spoiler :
  • Eelnevad pulmad
  • Magamiskott
  • Abiellumine
  • Vince mängib, et on saanud ajukahjustuse
  • Kunstnikust vend
  • Jalgpalli mäng
  • Väike ülbe poiss pulmas
  • Toost
  • WC
  • Vanaema õhtusöögilauas
  • Vutijaht
  • Chaz
  • Kui Bradley Cooper molli sai!!!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. Juuni 2010, 03:10

Bradley Cooper oli tõeline ass siin. Hea vaheldus.
Aga muidu nõustun eelmistega, ka endaga. Oli komisch ja utterly nauditav. Hea tandem, raisk.

8/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Rain » 01. Oktoober 2010, 23:23

Komöödia oli 5+, väga meelelahutuslik film.
7,5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas snufffy » 26. Veebruar 2011, 16:53

Komöödiat sai ,kuid mitte nii palju kui lootsin . Aga üldiselt oli suhteliselt vaadatav film .
7/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas damon » 28. Veebruar 2011, 14:33

Ma ei tea ... mulle väga ei istunud.
Võib-olla oli tuju vale, ei tea.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 28. Veebruar 2011, 15:32

See on üks väga lahe komöödia. Wilson ja Vaughn said ekraanil väga hästi läbi ja oli keemiat küll. Rachel on kena ja üldse väga tore film.

7.5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Pulmakütid

PostitusPostitas Zinera » 03. Juuni 2012, 16:56

7/10

Vince Vaughni ja Owen Wilsoni poolt äärmiselt tubli saavutu. Huumorit jagus ja sisu poolest mõnus meelelahutus.
Spoiler :
Vaughni tegelase feilid ajasid päris korralikult naerma, reegel ei lubanud ju kaaspulmakütti maha jätta ometigi, jätkus ka muid huvitavaid pärleid. Võib-olla oligi filmile heaks lisaks näitlejatrupp, mis töö hästi ära tegi, isegi Christopher Walken oli ju isa mängima saadud.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Pulmakütid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. Juuni 2012, 20:32

Üks all time lemmikkomöödiaid, 7,5/10 filmi muudab suurepäraseks Vince Vaughn oma brilliantse esitusega (ja ka Isla Fisher). Meeldib umbes-täpselt kõik, korralik rewatch sai tehtud, nüüd juba tublisti üle 10 korra nähtud.

Täiesti uskumatu, kui palju kehvem kinoversioon on. Mitu väga-väga head nalja puudu.

9/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Pulmakütid

PostitusPostitas Pixie » 01. Juuli 2013, 17:52

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Täiesti uskumatu, kui palju kehvem kinoversioon on. Mitu väga-väga head nalja puudu.

Tundub, et ma nägin siis pikemat versioon. Ja olen nõus, head kohad lõigati välja.

Üldiselt tegemist päris korraliku komöödiaga. Eeldasin, et Owen Wilson'i tegelane saab lemmikuks, aga läks hoopis vastupidi. Viimase pulma suhtes oli tema käitumine väga isekas, olukorda oleks võinud üritada lahendada ka pärast tseremooniat. Samamoodi ei saanud ma aru, mis suhet Claire'iga või sündmuste arengut lootis ta saavutada, kui kõik oli üles ehitatud valedele. Sack oleks võinud olla vähem tõbras, tema tegelase halvaks tegemine oli kuidagi liiga mugav lahendus. Mingi hetk käitusid paljud naised hullumeelselt, samas oli see vaimukas, eriti Gloria puhul. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

7/10

PostitusPostitas Ralf » 08. Märts 2014, 13:15

Ei tõuganud troonilt mu suurt favoriiti "Starsky & Hutch", aga potentne meelelahutaja nonetheless. Tekkis tunne, et film on lisaks energilisusele läbivalt küüniline ja suudab ennast seejuures tublisti põhjendada, sest kui kõigepealt tunduvad pulmakütid süüdimatud mölakad, õnnestub neil aegamööda oma põhjaliku reeglite süsteemiga isegi veenda, kui tobedad on abielud (mitte niivõrd põhimõtte, vaid korralduse poolest) ja kogu kaasnev melu. Samal ajal ei välju film põhimõtteliselt kordagi realistlikkuse piiridest, ehkki mõned momendid, mille eesmärgiks juhtida film etteaimatava lõpplahenduseni, tunduvad punnitatult suhkrusena. Plusspunktid Christopher Walkeni otstarbeka kasutamise eest. Ja ma abielluksin nukuliku Isla Fisheriga in a heartbeat.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Pulmakütid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Märts 2014, 17:35

Filmi üks plusse on (Ralfi puhul võis see muidugi kahjuks tulla, -1p vms), et Bradley Cooper mängib mölakat, mitte mingit kõigi lemmikut ilueedit.

+
Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron