Tarzani legend

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tarzani legend

PostitusPostitas Ronet » 03. Juuli 2016, 23:34

Tarzani legend
The Legend of Tarzan (2016)

Palju aastaid on möödas ajast, kui Tarzan (Alexander Skarsgård) jättis Aafrika džunglid seljataha, et elada peenemat elu John Clayton III ehk Lord Greystoke'ina koos armastatud naise Jane'iga (Margot Robbie). Nüüd kutsutakse ta aga tagasi Kongosse parlamendi ärisaadikuks. Teadmata, et ta on vaid tühipaljas ettur surmavas ahnuse- ja kättemaksuskeemis, mille taga seisab belglasest kapten Leon Rom (Christoph Waltz). Mõrvarliku vandenõu planeerijatel pole aimugi, mille nad kohe valla päästavad.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuli 2016, 17:34

Visuaalselt on «Tarzani legend» mõjuv ning haarab kaasa tublimalt kui selle hiljutine lähisugulane «Džungliraamat», kuid jääb täiskasvanulikust käsitluslaadist hoolimata meelde rudimentaarse lapsemänguna, mis ei suuda ahvilikku turnimist ning ajaloolist tõde asjalikult tasakaalu panna.
http://kultuur.postimees.ee/v2/3758547/metsik-ahvinimene-tuli-tagasi-koos-samuel-l-jacksoniga
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas Zinera » 14. Juuli 2016, 22:31

4/10
Džungliraamat oli oluliselt sisukam kui see siin. Ma ei tea, aga tundub, et asja eriti läbi ei mõeldud, lihtsalt hunnik eriefekte ja märulit, mõttetu. Samuel L. Jacksoni tegelane oli nagu lihtsalt naljakas neeger, kes otseselt mingit eesmärki ei omagi. Loomad olid nunnud, hea seegi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas Ronet » 14. Juuli 2016, 23:00

Samuel L. Jackson tegi Tarzanist buddy movie. :D
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas Pixie » 15. Juuli 2016, 17:32

Zinera kirjutas:Samuel L. Jacksoni tegelane oli nagu lihtsalt naljakas neeger, kes otseselt mingit eesmärki ei omagi.

Mhm, suure hädaga jooksis kaasa, et vajalikul hetkel olemas olla ja midagi teha. Ja neist CGI loomadest oli savi ja üldse lugu jäi kuidagi tühjaks. Meh.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas lostinthemist » 21. Juuli 2016, 00:17

"The Legend of Tarzani" turustamine oli teostatud kuidagi veidralt, sest ma ei teadnud enne selle vaatamist, et SLJ näitleb ka selles linateoses. Esimestes kaadrites mõtlesingi, et "oo see ropusuine vihane fella tarantino filmist!"

Aga "The Legend of Tarzan" on hea näide, millised võiksid olla need superhero filmide rebootid. Mul on nii kõrini korduvatest saamislugudest. Pigem siis kombinatsioon järjest ja saamislugu flashbackide näol, mis töötas antud filmi puhul suurepäraselt. Kui tegemist pole just nt mingi Aquamani või Wonder Womaniga, kes pole varem suurele kinoekraanile jõudnud, aga kui mitu korda sa teed juba "Spider-Man"i saamislugu, kui *kõik* põhimõtteliselt teavad, mis juhtub. David Yates on hakkama saanud suurepärase Tarzani filmiga - kuidagi just done it right. Meelelahutuslik, loominguline lähenemine legendaarsele džunglitegelasele.
7/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Tarzani legend

PostitusPostitas Rasmus » 07. August 2016, 15:16

Huuh, oleksin selle suve vahvaima džungliseikluse peaaegu radarilt mööda lasknud. Sõitsin täna Mustamäe Apollosse vaatama, pilet oli 9,43 € (millest ma loomulikult sentigi ei maksnud), aga väärt ta seda oli. Ütleks isegi, et suve parim blockbuster, aga uus "Iseseisvuspäev" oli puhtalt blokipurustajana ikkagi veidi jõulisem. Kinno vedasin end loomulikult Margot Robbie osaluse pärast, aga tegelikult oli "Tarzanil" pakkuda märksa rohkemat kui ühe näitlejanna sõnulseletamatut ilu.

Kui fantastilised visuaalid (siinkohal ei pea enam ainult Margotit silmas) kõrvale jätta, pälvis mu tähelepanu asjaolu, et Sam Jackson nägi siin mingi 30 aastat noorem välja kui eelmises filmis, kus teda kohtasin. Digitaalne noorendamine või jõusaal, milles asi on? Skarsgård nägi ka 39-aastase kohta imeline välja, aga tema puhul võib ehk lihtsalt head geneetikat tänada. Ehkki kahtlustan, et arvutimaagiat kasutati temagi peal, kuna nii sädelevat sixpacki ja siledat nägu temavanustel meestel olla ei tohiks.

Üldiselt suutis lostinthemist kõik minu mõtted filmi olemuse osas juba sõnadesse panna: rebooti kontseptsioonile oleks raske paremini läheneda. Minu poolest oleks võinud flashbackidegagi koomale tõmmata, aga kuna sisenesin kinosaali kartusega järjekordset saamislugu näha, oli tegelik produkt igati teretulnud vaheldus. Kui filmist üldse midagi negatiivset otsida, jäi mind pisut häirima mõttetute inimohvrite hulk. Jah, ma pole iseenesest sellele vastu, et pahad mehed vägivaldselt surevad, kuid päris kõhklusteta ma tapjatele kaasa elada ei suuda. Kui film on tõsine ja inimohvrid tõepoolest vajalikud, ei saa ma seda valikut pahaks panna, aga käesolev teos suhtub tapmisesse pisut liiga kerglaselt - väärtushinnangud on natuke paigast ära.

PS! Tahan seda Margot Robbie ja Skarsgårdi loomalikku seksistseeni näha! Oleks häbiasi, kui see filmirull igaveseks montaažiruumi põrandale (või monteerija öökapile) lebama jääks.

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist