Kurja kutsumine 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kurja kutsumine 2

PostitusPostitas Rasmus » 29. Mai 2016, 15:31

Kurja kutsumine 2
The Conjuring 2 (2016)

Järjekordne juhtum viib paranormaalsete nähtuste uurijad Ed ja Lorraine Warreni Londoni põhjaossa, kus nelja lapsega üksikema hädasti nende abi vajab. Esmapilgul kimbutab pere nooremat tütart pahatahtlik poltergeist, kuid aja möödudes hakkavad Warrenid paranähtuste autentsuses aina rohkem kahtlema. Põhineb tõestisündinud lool.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kurja kutsumine 2

PostitusPostitas Rasmus » 20. Juuni 2016, 23:11

Sellel filmil oli raske pakkuda mulle seda, mida ma ootasin, aga tuleb tunnistada, et Wan on tõesti imeline.
Pikemalt: http://oudusfilmiblogi.blogspot.com.ee/2016/06/conjuring-2.html
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kurja kutsumine 2

PostitusPostitas ruut » 21. Juuni 2016, 12:07

Esimene osa mulle tõesti meeldis, oli nii pinget kui ka hästi ilusaid kaadreid. Teine osa tundus selline...safe bet. Kuidagi liiga generic.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Kurja kutsumine 2

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 19. November 2016, 12:43

Mulle Wan'i stiil väga meeldib. Vist ainuke nimi praegu, keda ma usaldaksin nii palju, et kui tema poolt tuleb uus õudukas, oleks nõus kinno minema vaatama. See žanr on väga peen ja on sellelt ülimalt kerge üle minema komöödiaks. Selleks peabki režhissöör hästi žanrit tajuma ja minu meelest Wan teeb seda väga hästi. Isegi tema tribüüdid/laenamised žanri klassikutest ei häiri absoluutselt.

The Conjuring 2 on võibolla tõesti turvalisem kui esimene osa, kuid siiski enam kui veenev ja esialgu pikalt tunduv kestvus on tegelikult täiesti normaalne. Ei hakka igav ning on ka ilus vaadata. Kui on meeldinud Insidious/The Conjuring, on ka see kindla peale minek.

Järgmiseks peab tema poolt siis paraku leppima yet another superkangelase filmiga ...oh well..
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist

cron