Mina enne sind

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina enne sind

PostitusPostitas Ronet » 01. Mai 2016, 16:57

Mina enne sind
Me Before You (2016)

Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke, "Troonide mäng") elab Inglismaal vanamoelises väikelinnas. Ilma selge sihita omapärane ja loominguline 26-aastane tütarlaps vahetab aina töökohti, et aidata oma ühtehoidval perel hakkama saada. Tema tavapärane optimistlik ellusuhtumine pannakse proovile, kui ta seisab silmitsi uue tööalase väljakutsega. Ta läheb tööle kohalikku lossi, kus ta hakkab hooldajaks ja seltsiliseks noorele rikkale pankurile Will Traynorile (Sam Claflin, "Lumivalguke ja kütt"), kes jäi kahe aasta eest juhtunud õnnetuse tagajärjel ratastooli ja kelle kogu maailm muutus vaid ühe silmapilguga. Endise seiklusrikka noormehe asemel on nüüd alles küüniline Will, kes on elule käega löönud. Seda aga hetkeni, mil Lou otsustab talle näidata, et elu on endiselt elamist väärt. Ühiste seikluste käigus saavad nii Lou kui ka Will rohkem, kui nad lootsid, ning nende elud ja südamed muutuvad rohkem, kui nad iial oleksid osanud arvata.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

4/10

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2016, 23:05

Ei suutnud tõsiselt võtta ja lugu pani rohkem surmale kui armastusele mõtlema. Ma ei tea, kas see oli tegijate poolt sihilik suund. Samas film ikka nii suhkrune, et pärast hambad valutavad.

ARVUSTUS
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mina enne sind

PostitusPostitas Kadii » 04. Juuni 2016, 09:52

Raamat on pärit sellest lainest, kus oli populaarne kirjutada surmaga lõppevaid armastuslugusid a la John Green. Olen ise raamatu läbi lugenud (ja selle peale korralikult pisardanud), sinna otsa antud filmi trailerit vaadanud ning kahelnud, kas filmitegijad üldse raamatu kordagi kätte võtsid. Semidepressiivsest raamatust tundus olevat tehtud mingi superromantiline komöödia a la Ben Stiller. Vaatan mingi hetk filmi enda ka ära ja siis tulen võtan uuesti sõna.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Mina enne sind

PostitusPostitas Pixie » 02. Juuli 2016, 12:11

Pff, kõik need hädaldajad võtku end kokku. Ma ei tajunud mingeid vihjeid ega suunitlusi sel teemal, et ratastoolis inimesed oleks teistele koormaks ja mis iganes asju välja mõeldud on. Will seletas tagamaad ju hästi ära. Alguses tundus film väga mööda, komöödia nagu väga ei passinud ja Willi meelemuutus tundus liiga äkiline. Aga aja jooksul suutsid tegelased paljude muusikamontaažide saatel naha vahele pugeda. Lõpuks elasin loole kaasa ja samas lootsin, et lahendusega seda lihtsamat teed ei mindaks. Üldiselt jäin pigem rahule.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist