Alice peeglitagusel maal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Alice peeglitagusel maal

PostitusPostitas Ronet » 01. Mai 2016, 16:34

Alice peeglitagusel maal
Alice Through the Looking Glass (2016)

Lewis Carrolli armastatud tegelased jõuavad taas ekraanile hoogsas muinasjutuseikluses "Alice peeglitagusel maal". Alice (Mia Wasikowska) naaseb Allmaale ning rändab ajas tagasi, et päästa oma sõber Kübarsepp (Johnny Depp). Ülesanne pole sugugi kergete killast, eriti kui vastaseks on Aeg (Sacha Baron Cohen) ise.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Alice peeglitagusel maal

PostitusPostitas eerik » 05. Juuni 2016, 01:25

Suure onuna, kelle "kohustuste" hulka kuulub ka mudilastest sugulastega kinos käimine, tekitab minus arusaamatust, et mille kuradi pärast seda filmi eesti keelde ei dubleeritud?! Tõesti, mitte ühtegi loogilist põhjust ei suuda leida. Esimene film kogus meie kinodes ligi 84 tuhat vaatajat ja oli 2010. aastal selle tulemusega paremuselt teine. Vanusepiirangud on mõlemal filmil samad: USAs PG ja meil MS6, nii et sihtrühm on jäänud samaks. Idiootse otsuse tagajärg on juba selgelt näha: esimene film kogus avanädalavahetusega 16924 vaatajat, järg ainult 5434.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Alice peeglitagusel maal

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 17:46

Üllatus minu jaoks. Esimene osa meeldis küll, aga uuesti ei vaataks. Teist osa vaataks uuesti. Esimese osa kohta kirjutatud kommentaari uuesti lugedes mõtlen miks mulle Mia Wasikowska siis ei meeldinud. Seekord ta mulle meeldis. Kuidagi huvitavam tundus see osa. Mulle läks täitsa peale see ajasrändamine. Näha tuttavaid tegelaskujusid lastena. Samas suht totter lugu kui mõelda miks õed tülli läksid. Iracebethist hakkas kahju (Red Queen). Selle filmi juures muutusin kõige emotsionaalsemaks kohe alguses kui kuulsin Rickmani häält. :'(
Mis puutub Coheni tegelaskujusse siis ta mulle isegi meeldis. Kui esimest korda Aja juures oldi siis mõtlesin, et suht õudusunenägu sest mind häirib kella tiksumine, vahest kohe väga palju, aga seda juhul kui magada tahan (siis lihtsalt viin kella mujale, peidan riiete alla kasvõi :irw: ).

Ei olnud selline film mis pakub lihtsalt head meelelahutust. Pani mõtlema aja raiskamisele, milles ma eriti hea olen. Nii palju oleks teha, aga koguaeg lükkan edasi mõeldes, et teen homme. Ja nii see aeg kaobki. Vahest nagu n.ö ärkan ehmatusega, et kuidas kell juba nii palju on, 6 tundi näiteks möödunud nagu 20 minutit. Aeg kaob kiirelt. Samas tean, et peaks perega (ja sõpradega) rohkem aega koos veetma. Ei tea kauaks seda aega on antud meile. Pean oma mugavustsoonist (ehk siis korterist :) ) välja saama.

Anyway..hea film. 9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist

cron