Päevad, mis ajasid segadusse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Päevad, mis ajasid segadusse

PostitusPostitas Ronet » 02. Mai 2016, 22:37

Rohkem The Swimmer kui Dazed and Confused. :D

Tuttavaid tüpaaže ja situatsioone leidus küllaga. Ainuke nitpick oleks see muusikalise kollektiivi Anaconda kasutus 90ndaid kujutavas filmis pluss see, et keegi ei küsinud lauatelefoni kasutamiseks luba! Kaugkõned jne olid ju kirved. Also, olin suht kindel, et Mariat kehastas Rita Rätsepa tütar. Nüüd takka wikitades sain ma eitava vastuse. Ikka päris pikalt häiris, miks ta nii tuttav on ja/või keda ta meenutab.

Jään huviga preili Ruumeti järgmist teost ootama.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Päevad, mis ajasid segadusse

PostitusPostitas Rasmus » 01. Veebruar 2017, 17:04

Arvasin, et heitisin seda filmi, aga raiped on selle juutuubi üles riputanud, ja kuradi närvi ajab, kuidas mingid tõprad selle kallal kommentaarides ilguvad. Linki täispikale filmile ma siinkohal ei jaga, sest mul on olemas ENESEVÄÄRIKUS. Erinevalt Silver Kõolehest ja Triinu Maranist. Trahvi tehke neile läbematu idiootsuse eest!

Kiire popurii:
  • „paras jama. hea et seda paska kinno vaatama ei läinud.”
  • „Päris igav film jah, vaatasin küll lõpuni, kuid huvi ei olnud..”
  • „ega kehvemat filmi ei meenugi...täielik rämps...kuigi nii hea teema millest saanuks kohe sada head filmi teha!”
  • „suht igav teema ,jäin mitukorda magama filmi ajal, linnas küll elu nii igav sel ajal ei olnud.”
(Ilmselt rumalaimad tsitaadid, mis kunagi kursiivi ja smart quote'ide vahele on pandud)

Ehk siis võite ju Päevi kritiseerida, aga tehke seda siis vähemasti intelligentselt. Mis rõõmu te saate noorte ja andekate inimeste loomingu mustamisest, raisk!?!?!? Eesti ühiskond on rõve
Vajadusel 10/10 film. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist

cron