Uhkus ja eelarvamus ja zombid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Uhkus ja eelarvamus ja zombid

PostitusPostitas Rasmus » 19. Märts 2016, 20:48

Uhkus ja eelarvamus ja zombid
Pride and Prejudice and Zombies (2016)

19. sajandi Inglismaa. Bennetite paljulapselisel perekonnal on mure: viis riiakat ja üleliia iseseisvat tütart on tarvis enne isa surma mehele panna, et pere varandus raisku ei läheks. Olukorra muudab keerulisemaks see, et samal ajal ähvardab nii peretütarde heaolu kui ka terve riigi julgeolekut üha ohjeldamatumaks muutuv zombide apokalüpsis, mis inimkonna saatuse ja käekäigu küsimärgi alla seab. Põhineb Seth Grahame-Smithi samanimelisel romaanil.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Uhkus ja eelarvamus ja zombid

PostitusPostitas Rasmus » 20. Märts 2016, 19:49

Imo peab see film ennast natuke targemaks, kui ta tegelikult on. Nii et sain täiega samastuda. Oleks võinud tugevamalt teravale huumorile panustada, see action-temaatika jättis ikka väga külmaks. Tegelased on lahedad, see päästab. Ja idee on ka lahe - alguses olin sellisest zombide käsitlusest isegi päris vaimustuses. Aga nagu ma varemgi öelnud olen, siis puhtalt hea idee peale täispikka filmi ehitada ei saa. Või noh, põhimõtteliselt saab, aga tulemus ei ole enamasti lihtsalt kõige parem. Sisu on veits liiga kaootiline, et täielikult nautida. Kujutan ette, et raamat on oluliselt andekam, aga ei viitsi seda ilma Austeni originaali tundmata ette võtta. - 6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist