Tagasi tulevikku 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re:

PostitusPostitas brixxx » 04. Oktoober 2012, 10:20

Wisegirl kirjutas:Ma ei usu, et neid kolme filmi saab vaadata kui ühte tervikut. Siis võiks ju kaksikuid ja kolmikuid vaadelda kui ühte isiksust.

Ma vaidleks sellele vastu, miks ei saa vaadata neid filme ühe tervikuna, võibolla kolmas film ei ühti kahe esimese filmiga nii palju kui kaks esimest, aga siiski on need seotud, esiteks kõik toimus väga lühikese aja jooksul ning teiseks kõik sündmused viisid järgmiste sündmusteni, iga filmi lõpp suunas kohe järgmise filmi teemale.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 04. Oktoober 2012, 13:42

brixxx kirjutas:
Wisegirl kirjutas:Ma ei usu, et neid kolme filmi saab vaadata kui ühte tervikut. Siis võiks ju kaksikuid ja kolmikuid vaadelda kui ühte isiksust.

Ma vaidleks sellele vastu, miks ei saa vaadata neid filme ühe tervikuna, võibolla kolmas film ei ühti kahe esimese filmiga nii palju kui kaks esimest, aga siiski on need seotud, esiteks kõik toimus väga lühikese aja jooksul ning teiseks kõik sündmused viisid järgmiste sündmusteni, iga filmi lõpp suunas kohe järgmise filmi teemale.

Ma ei tea, kuhu see rist teha tuleb, aga põhimõtteliselt olen antud juhul brixxx'iga nõus. Tegemist on samade tegelaste, korduvate tegevuspaikadega ning olenemata sellest, et filme kannatab vaadata ka eraldi seisvatena, on tegemist jätkuva looga.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas Rasmus » 13. Mai 2013, 16:25

Täpselt samasugune nagu kaks esimest filmi, ainult lõpp oli halvem. Clara tegelane on vaieldamatult triloogia häirivaim. Hinne on ikka sama ― 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas Ronet » 03. November 2014, 08:31

Mäletan, et lapsepõlves triloogiat vaadates ootasin alati 3ndat osa kõige vähem, sest mu westerni teadmised põhimõtteliselt piirdusid Dr. Quinniga (Bonanzat polnud veel vaatama hakanud) ja seega kogu see Eastwoodi teema läks minust üle. Nüüd on hoopis teine lugu ja nagu eelmiste osadega, holdib see triloogia lõpp väga hästi uppi.

8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 155 külalist