Tagasi tulevikku 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Tagasi tulevikku 3
Back to the Future Part III

Robert Zemeckis'i triloogia viimane film räägib sellest, kuidas juhuse tahtel satub Dr. Emmett Brown(Christopher Lloyd) aastasse 1885.
Teismeline Marty McFly(Michael J. Fox) peab 1955-nda aasta Dr. Emmett Browniga korrastama kirja järgi kaevandusse jäätud ajamasinast auto ning sellega ära päästma eelmisse sajandisse reisinud Emmett, kuna kaevanduse ligidal oleval hauakivil on Emmetti nimi, kes olla maha lastud ainult mõni nädal peale aastasse 1885 sattumist .
1985-ndast aastast pärit teismeline Marty läheb aastasse 1885, et hoiatada oma head sõpra, kuid mängu tulevad hoopis muud tegurid.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

kÃĩik

PostitusPostitas Forzelius » 27. Mai 2005, 18:12

ei no irnu surnuks, kõik tagasi tulevikku filmid on head, ja naljakad
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas d33m0n » 01. Juuni 2005, 15:09

pole ammu n2inud, huvitav oleks kyll vaadata
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Mihkel » 09. Juuni 2005, 11:53

Väga hea film.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Cochrane » 19. Juuli 2005, 23:37

Kahtlemata hea lõpp Tagasi tulevikku triloogiale, kuid miski jääks nagu närima, seepärast ka 10 punkti asemel 8. Aga Wild Gunmani vana versioon, ZZ Top ja rongiga tulevikkureisimine olid igatahes meeldejäävad... muu hulgas.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Taavi » 20. Juuli 2005, 10:17

Mul jäi ka miski sisse kripeldama. Aga igati rahule võib jääda. Kogu triloogia teeb minu jaoks heaks see, et kõigi kolme filmi tegevuspaik ja aeg on vägagi erinev. Kõik, mida näed, on uus.
Soovitan omalt pooltki kõik ära vaadata.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 21. Juuli 2005, 01:27

mida ma ikkan ütlen,Parim :D
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Kickflick » 07. Aprill 2011, 16:00

Eelnevatele osadele jääb küll natuke alla, kuid sellegipoolest suutis uue ja huvitavaga üllatada ning pani ilusa punkti suurepärasele triloogiale.

8/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 19. Aprill 2011, 23:08

Triloogiast panekski sellele nendest kolmest kõige madalama hinde. Mulle öeldi juba varem, et midagi esimese sarnast pole mõtet loota, seega ei hakanudki midagi enamat ootamagi. Aga kahjuks olin ma lõppu juba kunagi väga ammu näinud, enda teadmata oli see 3. BttF'i lõpp, mille tõttu oli see suht pettumus.

Aga jah, film oli siuke täitsa tugev keskmine. Kui nüüd kahe esimesega võrdlema hakata, siis oleks võinud rohkem põnevust ja särtsu olla.

1. - 10/10
2. - 8½/10
3. - 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas Pixie » 26. Mai 2012, 20:37

Hmm, huvitaval kombel meeldib BTTF triloogia juures tervik rohkem kui selle üksikud osad. Kolmas film oli täitsa hea, püsis rohkem ühes ajastus kui näiteks teine film. Päris põnev ja hoogne, kuid lõpp oleks võinud olla veidi teistsugusem. Doc ju oli seisukohal, et ajamasin on vaja hävitada, kuna selle kasutamine tõi liiga palju kahju. Mis põhjusel ta ümber mõtles? :| Igatahes võtan filmist kaasa hea tsitaadi: 'Your future is whatever you make it. So make it a good one.' Filmile 7/10, kogu komplektile 8/10.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas brixxx » 03. Oktoober 2012, 10:54

Esimeste filmidega võrreldes on see kõige kehvem film, sisu oli veidi igav. Kaks põhjust miks mul see film eriti ei meeldinud, eriti ei meeldi western ja ei meeldinud filmi lõpp.

Kui kõiki kolme filmi koos vaadelda, siis eriti siiski ei meeldinud need filmid, oleks tunduvalt huvitavamalt saanud neid teha. Kolmanda filmi lõpp mul selletõttu ei meeldinud, et Doc oleks võinud tulla enda perega aastasse 1985 ja seal elada oma elu edasi. Lõpp tekitas sellise mõtte, et kui koguaeg ajas rändad, siis jääb iseenda elu elamata ja mul selletõttu hakkas ka Docist kahju.

Eile vaatasin ühte teist Christopher Lloydi filmi ''It Came from the Sky'' (1999) ning sellest järeldan, et ''Back to the Future'' kolmes filmis on Christopher Lloyd vanemaks tehtud.

Hindeks 3/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas damon » 03. Oktoober 2012, 13:17

Brixxx - olen tabanud sinu arvustustes prasiitväljendi - "ei meeldi". Antud arvustuses kordad end viis korda.
Mulle tegelikult ei meeldi, et mõnele ei meeldi mõned filmid, milles talle ei meeldi sisu, ei meeldi näitlejad, ei meeldi zanr, ei meeldi rezissöör, ei meeldi filmi pikkus, ei meeldi tegevuse ajastu ... jne ning ta karjub seda iga päev seitsme filmi kohta kümnest.

Ja mis peamine ei meeldi, et sa oled nii ebaloogiline oma arvustustes ja hinnangutes, mida on ennegi kritiseeritud.
Kui esimesele kahele filmile panid korralikud punktid siis viimase filmi arvustamisega ütled, et sulle tegelikult ei meeldi ükski neist - wtf?

Btw - meil on foorumis olemas ka võimalus lihtsalt filme hinnata st ei pea iga kord kommentaari "ei meeldi" kasutama.


Krt, kuidas mulle ei meeldi minu seekordne postitus.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas brixxx » 03. Oktoober 2012, 13:42

damon kirjutas:Kui esimesele kahele filmile panid korralikud punktid siis viimase filmi arvustamisega ütled, et sulle tegelikult ei meeldi ükski neist - wtf?

Ma mõtlesin kui vaadelda ühe loona kolme filme, aga kui vaadelda eraldi siis kaks esimest saavad korralikud hinded ja viimane saab kehvad, kõik kolm filmi saaks 5/10.

Ega ma kirjandit ei kirjuta, kus ei tohi sõnu korrata. Mida filmide puhul siis hinnata, ikka esimene asi mida filmi kohta öelda on, kas meeldis või mitte ning edasi põhjendus. Mina ei hakka oma hindamis kriteeriume sellepärast ka muutma, et teile ei meeldi, kuidas hindan niigi olen hakkanud objektiivsemalt hindama ning enam ei võta punkte maha kui ei meeldi näitleja või sisu ei ole selline kui tahaks.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tagasi tulevikku 3

PostitusPostitas P2ppin » 03. Oktoober 2012, 15:23

Ega me ka ei kirjuta kirjandeid siin. See ei tähenda, et peab nagu retard kirjutama.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

PostitusPostitas Wisegirl » 03. Oktoober 2012, 16:52

Ma ei usu, et neid kolme filmi saab vaadata kui ühte tervikut. Siis võiks ju kaksikuid ja kolmikuid vaadelda kui ühte isiksust.

Pakun, et kui sa, brixxx, kontrolliksid postitusi kirjutades oma õigekeelt ja grammatikat, siis esiteks, su postituste lisandumise arv väheneks dramaatiliselt ja teiseks, foorum jääb risust puhtamaks. Juurde lisada veel filmiveeblaste säästetud närvid. Everybody wins.

Tee vähemalt selgeks, millal kirjutatakse sõnad kokku või lahku.
Sest k***t küll, ma vannun, sinusuguste pärast neid lollakaid keeleseadusi vastu võetaksegi.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist