Django

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Django

PostitusPostitas Rasmus » 24. Jaanuar 2016, 19:45

Django
Django (1966)

Django (Franco Nero) on üksik rändur, kes kannab endaga salapärast puidust kirstu. Ta päästab ühe noore neiu bandiitide bande käest ning satub selle teoga kahe vaenutseva gängi vahelisse sõtta.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Django

PostitusPostitas Rasmus » 25. Jaanuar 2016, 01:21

Noh, kui päris aus olla, siis tänapäeva kontekstis on see film ikka suhteliselt naeruväärne. Ma polnud enne "Djangot" ühtegi hiilgeaja-vesterni näinud, aga tabasin sellest hoolimata kõik žanrile omased klišeed ära. Mitte et see halb film oleks, aga ajale lihtsalt jalgu jäänud. Võimalik, et itaaliakeelse audioga oleks märksa paremini toiminud, kuna inglise dublaaž oli väga kesine ja dialoogid parajalt kohmakad. Franco Nero kehastatud nimitegelane teenib minu poolt küll vaid sulgudes igrekuid, mees on kirjeldamatult hot. Need sinised silmad Pilt. Lõpustseen on üks vingemaid asju, mida kunagi näinud olen, lihtsalt nii badass. Ainult verd oli vähe ‒ sellisesse filmi sobiks hästi Tarantino stiilis ribadeks kõmmutamine. Ma näiteks poleks üldse pahane, kui mõni fänn kogu ürituse kunagi CGI-verega üle puistaks. Praegusel kujul lõppes iga kuulitabamus lihtsalt tulistatu pikali kukkumisega.

Pilt

6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 178 külalist