Mere ääres

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mere ääres

PostitusPostitas Ronet » 21. Detsember 2015, 17:09

Mere ääres
By the Sea (2015)

Kirjanik Roland (Brad Pitt) ja tema abikaasa, endine tantsija Vanessa (Angelina Jolie Pitt) reisivad 1970. aastate Euroopas ning saabuvad rahulikku ja maalilisse Lõuna-Prantsusmaa rannikulinna. Näib, et paar kaugeneb teineteisest iga hetkega, ilma et kumbki neist suudaks või sooviks seda vältida. Sõbrunedes aga kohaliku restoranipidaja (Niels Arestrup) ning hotelli naabertoas peatuva vastabiellunud noorpaariga (Mélanie Laurent ja Melvil Poupaud), leiavad nad kohalikus elutarkuses ja vastuolulises intiimsuses midagi, mis võib nende suhte päästa.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mere ääres

PostitusPostitas Rasmus » 30. Detsember 2015, 15:33

Mulle isegi päris meeldis, aga võib-olla on asi lihtsalt selles, et Mélanie Laurent oli enamiku filmi ajast paljas. Žanri poolest on tegu üsnagi puhtakujulise erootikaga, aga noh, ma selle üle küll ei kurda. Ma ei ole eriti kursis nende filmidega, mida "By the Sea" stiili poolest jäljendada üritab, aga antud teosele sobis see stiil igatahes täitsa kenasti. Meeldis selline pehme prantslaslik huumor, mis Pitti tegelase puhul hästi esile tuli.

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

5.5/10

PostitusPostitas Ralf » 02. Veebruar 2016, 01:18

Pigem meeldis mullegi, aga hästi ei suutnud mõista, mida Jolie taotleb selle filmiga, sest lugu on napp ja tuttavlik. Hästi tehtud draama samas, olgugi et tundus kohati demonstratsioonina selle vändanud abielupaari rikkusest-kultuursusest.

ARVUSTUS
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mere ääres

PostitusPostitas Aivar2 » 18. September 2017, 15:34

Visuaalselt nauditav.Väga nõrk sisu.Võiks öelda et filmi sisu peaaegu et puudub.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist