Kooma

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kooma

PostitusPostitas Rasmus » 30. August 2015, 21:05

Kooma
Coma (1978)

Noor naisarst märkab, et haiglas, kus ta töötab, on toimumas midagi eriskummalist: mitu küllalt hea tervisega patsienti on lihtsa operatsiooni tulemusena koomasse jäänud. Noor doktor kahtlustab, et sündmustel on hoopis keerukamad tagamaad, kui esmapilgul paistab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kooma

PostitusPostitas Ronet » 31. August 2015, 00:34

Korralik thriller. Selline kerge Hitchcock mahedas Cronenbergi kastmes. Võinuks rohkem body horror olla. A-Rühma Deckerit jms vanu tuttavaid nägusid oli tore taas näha.

Mingid aastad tagasi näitas TCM seda üsna lõputult ja sealt tuli kerge tõrge selle filmiga. Nüüd jälle üks eiviitsisedavaadata film vähem.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kooma

PostitusPostitas brixxx » 31. August 2015, 09:32

Mina ei olnud seda filmi näinud enne, mõni aeg tagasi vaatasin Michael Douglase filme ning siis leidsin filmi.

Mulle meeldis ka film, aga kõige enam mulle meeldis stseenid, kus näidati haiglat, kus koomas inimesed olid - see haigla tekitas sellise õuduka tunde ning 70ndate õuduka tunne on kuidagi müstilisem, tahaks tegelikult veel mingeid taolisi filme vaadata, kus mõjub õudne koht müstilisena. Ühesõnaga vanaaegne õudne ja müstilisus on isegi huvitavam kui tänapäevased õudukad. Ma kahjuks ei oska paremini seletada.

Arvustus on siin.

Mina panin hindeks 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist

cron