Enne kui ärkan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Enne kui ärkan

PostitusPostitas Ronet » 04. August 2015, 16:16

Enne kui ärkan
Before I Wake (2016)

Jessie ja Mark Hobsoni (Kate Bosworth ja Thomas Jane) suhe ei ole pärast väikse poja Seani (Antonio Romero) surma enam endine. Rohkem lapsi nad ei saa ja üritades hingehaavu ravida, otsustavad nad võtta kasulapse. Nende koju tuleb 8-aastane Cody (Jacob Tremblay, "Ruum"), kelle ema Andrea (Courtney Bell) suri kõhunäärmevähki. Poiss on armas, hooliv ja tark, kuid tal on üks väike veidrus: ta teeb kõik, et mitte magama jääda.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Enne kui ma ärkan

PostitusPostitas Rasmus » 31. Mai 2016, 20:03

Minust paremal istus kolm ~15-aastast tüdrukut, ees neli 11-12-aastast tüdrukut, vasakul kaks ~14-aastast tüdrukut ja kaks veel väiksemat poissi, kes seetõttu kõlasid nagu tüdrukud, nii et olin valmis juba enne filmi algust loobumisvõidu andma ja kinosaalist lahkuma. Õnneks polnud tegu eriti hea filmiga, nii et debiilikud, kes jump-scare'i-valangut ning odavat karjumis- ja irvitamisvõimalust ootasid, jäid pika ninaga ning pidid end võrdlemisi korralikult ülal pidama. Nii et ma ei teagi, kuidas nüüd suhtuma peaks: ühelt poolt sain täiesti rahuldava kinoelamuse, teisalt oli ka film pelgalt rahuldav. Peamiselt süüdistan kesist lugu, mis täispika filmi jaoks liiga lihtlabaseks jäi ning pigem lühifilmi tarbeks sobinud oleks, nii et Mike Flanagani lubaks ma uut "Halloweeni" lavastama ikkagi.

5/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Enne kui ärkan

PostitusPostitas Rasmus » 20. Juuni 2016, 22:12

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 192 külalist