Paralleelmaailmad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paralleelmaailmad

PostitusPostitas Rain » 21. Juuni 2015, 18:00

Paralleelmaailmad
Parallels (2015)

Võõrdunud õde ja vend, Beatrix ja Ronan, kohtuvad taas üle pika aja, kui mõlemad saavad oma äsja nagu tina tuhka kadunud isalt veidra telefonikõne, kus ta palub neil minna hoonesse, mille abil on neilegi teadmata võimalik rännata paralleelmaailmatesse, mis on oma olemuselt täpsed koopiad Maaga, kuid nende konditsioonid erinevad.

Pärast oma esimest maailmavahetus saavad Beatrix ja Ronan aru, et nende isa, kes neid sellesse müstilisse hoonesse juhatas, on varjanud nende eest nii mõndagi ning vastuste saamiseks peavad nad ta üles leidma. Kuid millisest maailmast?

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Paralleelmaailmad

PostitusPostitas Rain » 21. Juuni 2015, 18:09

Tundub olevat kuidagi madalajärguline, aga veidral kombel üsnagi huvitav ja kaasahaarav. Lõppes nii ootamatult ja poolikult, tundub, et on arvestatud ka järje väntamisega, kuigi mingit informatsiooni selle kohta väga ei leidu. Igastahes, minu arvamus filmist on positiivne, et isegi ootaks järge (kui see tuleks). 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Paralleelmaailmad

PostitusPostitas Cochrane » 14. August 2015, 11:40

Sa kuradi-kurat. Ma loodan tõsiselt, et see pilootfilm (sellisena oli ta ka mõeldud, nii et cliffhanger on loomulik) saab mingi hetk endale ikka seriaali otsa. Olen juba ammu midagi Slidersi sarnast oodanud ja see piloot tekitas ikka tõsise huvi.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist

cron