Nagu hunnik õnnetust

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nagu hunnik õnnetust

PostitusPostitas Ronet » 29. Aprill 2015, 22:31

Nagu hunnik õnnetust
Trainwreck (2015)

Juba väikse tüdrukuna pidi Amy (Amy Schumer) oma elumehest isa suust kuulma kuidas monogaamia ei ole realistlik. Aastaid hiljem töötab Amy meesteajakirja toimetajana ning elabki oma vaba ja vallalise elu sedasama kreedot järgides – kellele neid lämmatavaid ja igavaid romantilisi suhteid vaja on! Kui aga elunautijast preilna ühtäkki oma intervjuuartikli peategelasse, veidi nohiklikku võluvasse spordiarsti Aaron Connersisse (Bill Hader) armuma hakkab, tekib Amyl küsimus, kas püsisuhet nautivatel täiskasvanutel äkki siiski õigus ole.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

6/10

PostitusPostitas Ralf » 04. August 2015, 20:11

Komöödiana jättis ükskõikseks, aga ma pole Apatow filme vaadates kunagi hullult kõveras olnud. Mulle just meeldib, et ta teeb siiraid filme inimestest, kes peavad end kokku võtma ja elus olulisi samme tegema. Ja see on üks sellistest. Schumerist on mul endiselt üsna suva, aga neiu pingutas selgelt. (Y) Mulle meeldivad komöödiad, kus peategelane on alguses üks inimene ja lõpus teine inimene. See on kõige olulisem mu silmis.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nagu hunnik õnnetust

PostitusPostitas Zinera » 07. August 2015, 10:15

5/10
Mitmed kuulsused (kes väga hästi ei näitle), nunnu armastuslugu ja mõnuainete tarbimine. Kohati natukene igavavõitu, aga huumorit jagus ka omajagu ja tervikuna toimis.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Nagu hunnik õnnetust

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. August 2015, 14:04

6/10

Ja 6 mitte seetõttu, et "Trainwreck" nii väga meeldinud oleks, vaid kuna spordinaljad ja NBA osa andis päris palju juurde. Lugu ise on üllatuste- ja kahjuks ka huumorivaene.* Viimase osas ei saa etteheiteid teha Bill Haderile, kes enda osaga hästi hakkama saab. Romantilise komöödia huvilistele soovitaks midagi muud.

* Võimalik, et minu negatiivne hoiak on osaliselt tingitud Amy tegelaskujust, kes mõjub tõsiselt antipaatsena. Sellised viu-viu mina-ja-maailm-linnud lihtsalt ei ole minu teetass.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Nagu hunnik õnnetust

PostitusPostitas Rasmus » 07. August 2015, 15:12

Eeldasin Schumeri nimega seoses, et tuleb midagi väga labast, aga tegelikult on "Trainwreck" osaliselt pigem dramedy kui romantiline komöödia, ehkki struktuuri poolest meenutab tõesti viimast nimetatut. Huumor oli ka minu jaoks üsna sobilik, kuigi peale LeBroni Clevelandi värgi ei oskagi hetkel midagi välja tuua.
7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Nagu hunnik õnnetust

PostitusPostitas Forzelius » 22. August 2015, 02:18

Lebron oli parim asi filmi juures. Apatow feel oli üsna väike ikka, tundus pigem Schumeri teema olevat. Ei usu, et esimesel eriti palju kreatiivset kontrolli oli. Tegi oma mõned tüüpilised apatowismid ära, mis olid suht okeid, ja ülejäänud aja istus toolil ja juhatas protsessi. Schumer ise pole mulle kunagi eriti meeldinud ja ilmselgeid nõrkusi paistis välja tihti. Nalju tema karakterilt oli vähe ja suurte vahedega. Liiiiiga palju wannabe popkultuur referentse.
Kõige naljakam seik linastuse ajal oli Jonestown Massacre'i mainimine, mis vene keelsetes subides oli tõlgitud Titanicuks. 5+
Film ise sama palju, aga 10 palli skaalal.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist

cron