Deadpool

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Deadpool

PostitusPostitas Rain » 15. Aprill 2015, 18:19

Deadpool
Deadpool (2016)

Deadpool on Marveli universumi kõige omapärasem antikangelane, endine eriväelane ja palgasõdur Wade Wilson (Ryan Reynolds), kellel diagnoositakse vähk. Kuna tal pole midagi kaotada, liitub mees äärmusliku eksperimendiga, mille tulemusel omandab kiire paranemisvõime ja võtab kasutusele alter ego Deadpool. Relvastatuna oma uute võimete ning erakordselt väärastunud huumorimeelega, asub Deadpool jahtima meest, kes oleks ta elu peaaegu täielikult hävitanud.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Deadpool

PostitusPostitas Falconic » 16. Aprill 2015, 21:40

Olgugi et ei ole eriline superkangelaste fänn, on see film on kindlasti üks mu oodatumatest.
Kasutaja avatar
Falconic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 09. Märts 2014, 20:39

Re: Deadpool

PostitusPostitas Pixie » 11. Veebruar 2016, 15:51

Ma ei mäleta filmi, mis oleks mind kohe esimeste sekundite jooksul sedavõrd naerma ajanud. :irw:

Ja täitsa lõpp, Deadpool (nii filmi kui tegelasena) oligi täpselt sama häbematu, mitte-kangelaslik ning erinevaid asju pilav nagu kogu eelnev promo ja haip lubanud oli. Sügavust ei tasu otsida, aga minu jaoks poleks see väga ära mahtunudki. Jään siis ootama teist filmi, lugesin eile, et see juba töös.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Deadpool

PostitusPostitas Rasmus » 16. Veebruar 2016, 17:27

Pff, see on küll üks selline film, mis absoluutselt mitte mingit analüüsi ei talu, kuna sisuline väärtus on hetkeelamusest kamaluga madalamal pulgal. Mida rohkem mõtlen, seda selgemaks saab, kui nõrkade alustalade peale see üritus püsti pandud on. Arvustasin sellegipoolest, ja üpris positiivselt.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Deadpool

PostitusPostitas ruut » 18. Veebruar 2016, 14:34

Rassu kirjutas:Pff, see on küll üks selline film, mis absoluutselt mitte mingit analüüsi ei talu

Alati ei pea analüüsima. Lihtsalt naudi sõitu.

Kirjutasin ka. Arvustus in name only.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

6,5/10

PostitusPostitas Kickflick » 19. Veebruar 2016, 20:56

Film hakkas juba tiitritest väga muhedalt ja šikilt pihta, millele järgnes hea huumor ja silmailu pakkuv action. Õnnestuks võib pidada ka erinevate filmiklišeedega vigurdamist ja nende lõhkumist. Paraku üks filmiklišee ei meeldinud mitte üks teps, milleks oli peategelase traagiline lugu minevikust. See oli küll vajalik, kuid sellega oleks võinud pisut oodata või humoorikamalt lahendada. Dramaatika sissetoomine on teistelgi Marveli väljaannetel, nagu näiteks "Ant-Man" tuure maha võtnud. Kui filmi algul olin ma elevil ja täielikult keskendunud, siis draamaks minemise ajal hakkas tekkima igavus ja lülitasin isegi telefoni sisse, et kella vaadata. Oleksin oodanud rohkem huumorit ja vähem draamat, kuid helgel noodil lõpetades kiidan eriefekte, mis ei mõjunud praegusel digiajastul võltsi ja arvutimängulikuna, vaid visuaalselt nauditava ja siirana.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: 6,5/10

PostitusPostitas Jolt » 24. Veebruar 2016, 16:45

Kickflick kirjutas:Paraku üks filmiklišee ei meeldinud mitte üks teps, milleks oli peategelase traagiline lugu minevikust. See oli küll vajalik, kuid sellega oleks võinud pisut oodata või humoorikamalt lahendada. Dramaatika sissetoomine on teistelgi Marveli väljaannetel, nagu näiteks "Ant-Man" tuure maha võtnud.


Ma ei ole koomikseid küll otseselt lugenud, kuid minu arusaamise kohaselt on vähk Wade Wilsoni puhul üks mütoloogia põhiosasid. See asetabki ta tollesse catch-22 olukorda. Ühelt poolt on püsib ta välimus tänu sellele paranemisvõimele täpselt selline, et on kirjeldatav kõigi nende mahlakate fraasidega, mida ka filmis kasutati. Teiselt poolt ei saa ta võimetest loobumisega seda olukorda tagasi pöörata, sest muidu sureks ta üsna koheselt ära. Filmis seda vastuolu nagu otseselt lahti ei seletatudki.
Aga jah, sellest traagilisest taustaloost päris tuimalt üle astuda poleks ka nagu saanud.
Ühtlasi, Marveli filmiga on tegu ju kõige pinnapealsemal moel. Filmistuudiona nad Deadpooli loomisega seotud polnud.

Ruudu lähenemine tundub õiglane. Korralikku analüüsi sellele filmile ei ole erilist mõtet rakendada, kuid meelelahutusena töötab vähemalt vaatamise hetkel hästi. Metahuumorit ja inside joke'e lastakse valanguna ning dialoog on püsivalt terav. Ka action on valdavalt leidlikult lahendatud.
Üks asi kiskus aga ka mind juba filmi keskel elamusest välja ning häirib siiani. Vanessa karakter on lihtsalt üle igasuguste piiride ideaalne ning seda ei ole isegi üritatud millegagi õigustada. Otseste vaataja poole pöördumistega filmis, kus karaterid ise on absurdist üsna teadlikult, ei aseta keegi sellele olukorrale laternat peale ega kommenteeri seda mingilgi moel. Ehk siis, see on võibolla aines siiras hetk Deadpool's ning see on ka filmi kõige nõrgem osa. Saan aru, et nendel stsenaristidel on kõva Deadpooli boner, aga ma ei arva, kas seda pidi ilmestama tolle manifestatsiooniga.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Deadpool

PostitusPostitas Forzelius » 12. Märts 2016, 00:49

Ei oskagi midagi asjalikku öelda (nagu ikka viimasel ajal). Natuke liiga haipi sain ja oli tunne, et liiga keskpärane struktuur. Liiga palju tehti nalja, nagu literally liiga palju. Võib-olla mõned suudavad, aga ma soovin nalja seedida, mitte saada 15 sekundiga 3 killer one-line'i. Nagu Bloombergi kanalit oleks vaadanud kohati. Then again, mõnus meta at times ning Reynolds on alati sümpaatne olnud. Natuke väheks jäi seekord, aga midagi kohutavat ka polnud.
OT: natuke kopp ees juba koomiksifilmidest, ei jõua ära oodata, millal see fad läbi on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Deadpool

PostitusPostitas mjölnir » 22. August 2016, 01:37

Ootan väga filmile järge
Kuri keel on teravam kui nuga.
Varga vastu pandi vanasti luuavars ukse taha, röövlile pandi luuavarrega vastu pead!
Avengers assemble!
Kasutaja avatar
mjölnir
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 79
Liitunud: 29. November 2015, 22:08
Asukoht: Avengers

Re: Deadpool

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 29. November 2016, 12:02

Täpselt selline film, et jooks paar õlut ja vaataks mingit läbu peale. Mingist hetkest ma ei suutnud neid one-linereid enam ära seedida.

Saan aru, mis mõned on eriti kikkis selle filmi peale ja see on ok aga ma ise sellist huumorit liiga kaua ei suuda kannatada.

käib-kah.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron