Jubetar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jubetar

PostitusPostitas Ronet » 09. Aprill 2015, 22:42

Jubetar
The DUFF (2015)

Bianca (Mae Whitman) on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade (Skyler Samuels ja Bianca Santos) Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja (Ken Jeong) nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley (Robbie Amell) tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby (Nick Eversman), ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile (Bella Thorne), meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: The DUFF

PostitusPostitas Rasmus » 15. Juuli 2015, 16:26

Täna hommikul ärkasin üles ja mõtlesin, et võiks vaadata mõnd rumalat noortekomöödiat. "The DUFF" on juba võrdlemisi pikalt silmapiiril olnud, põhiliselt Bella osaluse tõttu. Minu üllatuseks ei olnudki see midagi straightforward halba, pigem lihtsalt tobe ja kergemeelne. Viimati vaatasin sääraseid teoseid kümne aasta eest, aga klišeede vallas ei ole küll vahepeal mitte midagi muutunud, ülesehitus on endiselt sama ettearvatav ja klassikaline. See on samas ootamatu ja tore, et peategelase seinal ripub "Zombi 2" poster ja ta tahab peolt koju jääda, et Vincent Price'i maratoni vaadata. Suhteliselt meeldiv teos, ehkki soovitada küll ei julgeks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jubetar

PostitusPostitas JazZ- » 15. Juuli 2018, 00:11

Mis seal salata, pigistan neid lõbusaid keskkoolifilme vaadates alati pool silma kinni nagu koolidirektor usinate annetajate poegade tempudest kuuldes. Kui ma Ralf oleks, siis ütleksin, et kogu sisu oli täiesti ebarealistlik ja algusest peale oli teada, et keegi DUFFi ära ei tapa või midagi ja seega oli raske talle ta koleda välimuse pärast kaasa tunda. Kõigi (eriti mu ema) suureks kurvastuseks ma siiski Ralf ei ole ja seega nautisin iga sekundit - kui näitlejad vähegi karismaatilised on ja tegelased täiesti näotud pole, siis on mul sedasorti filmide puhul ikka väga raske klišeede üle nuriseda. Võin ju teada küll, kuidas lugu kulgeb, aga see ei tähenda, et prom-dress'ide nägemine jms mulle endiselt suurt rõõmu ei valmistaks. Ja selline meangirlsilik stereotüüpidesse kaldumine mulle pigem isegi meeldib - Bella Thorne'il tuleb igatahes halb inimene olemine tunduvalt usutavamalt välja kui näo tegemine, et ta seda ei ole ((ära) vt. "Midnight Sun").

"And she was all like, bitch, if I wanted your opinion, I'd ask, and I was all like, bitch, if I cared what you thought, I'd ask.' Ugh my grandma is so annoying." - Bella Thorne omas elemendis

Kuigi lubasin mitte viriseda, siis mingid pidevad "smth smth Vincent Price smth smth Bela Lugosi"- "ahhhhh?" dialoogikatked olid küll natuke tüütud - nii tundmatud härrased nad nüüd ka pole. Saan aru, et see pidi rõhutama, et hoolimata oma DUFF-staatusest oli Bianca vaimselt üle kõikidest nendest pleebidest, kelle seltsi ta taluma pidi (väga samastatav!), aga oleks võinud siis juba... - sain seda lauset kirjutades aru, et mul on Vincent Price'i osas tegelikult täpselt sama sisuga vestlus olnud, nii et võtan oma sõnad tagasi. "Spinal Tapi" reference oli hea täpselt seni, kuni seda detailselt lahti seletama asuti. Nagu päriselt - ÄRGE SELETAGE VIITEID LAHTI - võtab arusaajatelt arusaamisrõõmu ära ja mitte-arusaajad ei saa endiselt aru, nii et kasutage seda aega edaspidi parem Robbie Amelli rinnalihaste näitamiseks.

Also, filmi lõpus olev stseen - see pole spoiler, sest te nagunii ei hooli - kui Bianca arvutiklassis ameleb ja samal ajal artiklit kirjutama otsustab hakata, ON KÕIGE EBAREALISTLIKUM ASI, mida ma iial näinud olen. Ma lähen erakordselt närvi juba siis, kui "Mis lugu hetkel mängib?" teemasse postitust tehes keegi mu selja taha ilmub (või olgem ausad - samasse ruumi), seega keeldun uskumast, et selline multitaskimine võimalik on.

Muidu lõbus ja peategelaste vahel oli kusjuures täiesti töötav keemia (<- see on ääretult naljakas, kui te filmi näinud olete). Bianca ihaldusobjekt Toby nägi kahjuks 100% välja nagu mu endine klassiõde (ma ei liialda, nende näod on täiesti eristamatud), mistõttu oli mul võimatu teda meesolendina võtta.

Lisatud pilt mu klassiõest:
Spoiler :
Pilt
FOTO: erakogu


Julgen soovitada - 7/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Jubetar

PostitusPostitas Ralf » 15. Juuli 2018, 02:15

JazZ- kirjutas:Kõigi (eriti mu ema) suureks kurvastuseks ma siiski Ralf ei ole

Hangi ümmargused prillid (soovitatavalt Ray-Banid), lõpeta juuksuris käimine, joo viis tassi kohvi päevas, kuula palju Bob Dylanit, käi õhtuti jalutamas, vaata Gordon Ramsay saateid, naudi rämpstoitu ja oled samm lähemal minuks saamisele. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Jubetar

PostitusPostitas JazZ- » 15. Juuli 2018, 13:03

Ralf kirjutas:
JazZ- kirjutas:Kõigi (eriti mu ema) suureks kurvastuseks ma siiski Ralf ei ole

Hangi ümmargused prillid (soovitatavalt Ray-Banid), lõpeta juuksuris käimine, joo viis tassi kohvi päevas, kuula palju Bob Dylanit, käi õhtuti jalutamas, vaata Gordon Ramsay saateid, naudi rämpstoitu ja oled samm lähemal minuks saamisele. 8)


Juuksuri vältimise ja kohvi joomise osas on mul juba täitsa eeskujulikud tulemused, aga Gordon Ramsey saadate vaatamise ja ümmarguste prillideni on veel pikk tee minna. Proovin ennast kiiremas korras kokku võtta, aitäh juhtnööride eest!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist